| Cipichipi a întrebat:

Nu am avut niciodata o relatie pentru ca sunt foarte timid sa vorbesc si cu colegii de clasa, asa ca stau cam retras.
Imi puteti da niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai vedea cum sant relatiile in ziua de azi ai alege sa ramai timid cum esti. Unica varianta sa ai o prietena e sa discuti cu dumnezeu si sa iti dea una din cer pentru ca astea pe pamant sant pierdute in spatiu numai la prostii le sta mintea.

| Donsavas a răspuns:

Da. Cel mai bun sfat este sa te consiliezi cu un psiholog. Aveti la scoala. Multi tineri apelează la nevoie.