| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de clasa care se da intruna la cel mai dragut baiat din clasa.Azi la sarutat cu forta pe obraz, bietul baiat, mie imi este ca un frate si nu o inteleg deloc pe colega mea de ce face asta. Voi ce credeti ca vrea?

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! se da la el. deci il place

| curiozitatea a răspuns:

Il place...sau vrea sa o placa cel mai dragut baiat...

| Scratz a răspuns:

Asa am avut si eu un coleg, era cel mai bun prieten al meu si inca mai este, tot asa aveam o colega care il saruta cu forta numai ca sa stea cu ea in banca, dar intr-o zi i-am spus prietenului meu ce credeam despre ea si i-am bagat in cap ca vrea sa ma inlature. A doua zi cand am ajuns la scoala primul lucru pe care l-am vazut a fost cum se certa cu fata aia laughing, asa s-a rezolvat la mine problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E logic ce vrea. Ai specificat "cel mai dragut baiat din clasa". Asta deja imi clarifica totul.

| Georgiana_7528 a răspuns:

Sa il urce pe pereti sa se dea la el, tu ce crezi?