| kdnkdf a întrebat:

acum 3 zile am fost intr-o excursie! Am cunoscut o fata din 6b, ea are un frate, si lui ii place de mine, m-a sarutat de doua ori pe obraz la adevar sau provocare! Ieri la scoala m-am intalnit cu adelina (sora lui) si a zis ca dupa ore sa iesim in curtea scolii ca e fratele ei acolo, sa ne combinam si sa mai vorbim. Anca (o colega de clasa care vrea neaparat sa ne combinam) a zis ca sa il astept mai incolo, dar de fapt el s-a dus sa imi cumpere flori! Vreau sa ii cer adelinei id-ul lui, credeti ca fac bine? sa mai vorbim pe mess, dar mit sa nu zica ca sunt obsedata de el! credeti ca fac bine?

Răspuns Câştigător
| shifii a răspuns:

Prima data vezi cum te intelegi fata in fata cu el si dupa vezi daca merita sa ii iei idul, nr de tel etc. Daca va combinati normal ca faci foarte bine daca il ceri, sau daca ii ceri nr de tel, pentru ca daca va vedeti, trebuie sa va auziti cumva, nu?
Bafta!

2 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Cum a zis si dyanne... cere-i IDul

| dyanne_7315 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa-i ceri id-ul si sa mai vorbiti.Insa nu ii spune ca iti place de el.