| Andrew1996 a întrebat:

Am o colega de clasa care sta in spatele meu si se tot uita la mine in fiecare ora. Cred ca-i place de mine, cum fac sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Lucrueile de genul acesta sunt inselatoare... Daca vrei sa o cuceresti fii calm,afla ce ii place ce nu ii place si surprinde-o placut cu aceste lucruri, ajut-o cu tot ce poti si daca nu afla, apar-o de toti care se poarta rautocios cu ea comporta-te diferit fata de ea citeste codul bunelor maniere si cel mai important nu te te schimba brusc ( astazi esti dracusor si mine ingeras in cel mult 1-2 saptamini ) nu injura, fii baiat de treaba aratati harnicia ( unor fete le place asta) bafta poti sa imi spui ce virsta ai?

| Andrew1996 explică (pentru 4l3x4nd3r):

16 ani, in clasa 9

3 răspunsuri:
| Manblack a răspuns:

Ii bagi govrigutun fundulet!

| Manblack a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea, fa-i complimente, cadouri si dupa ceii faci astea spune-i ce simti pentru ea. funda?