| ellalove a întrebat:

Am o intrebarehee hee. atunci cand iti incepi viata sexuala si esti virgina in timpul actului sexual trebuie neaparat ca fata sa-i faca oral baiatului?

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Sigur ca nu.Ii faci sex oral doar atunci cand tu doresti asta dar si cand el accepta! Un baiat de treaba si care te iubeste cu adevarat nu te va obliga sa faci asta niciodata!

20 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Daaaa, daaa, daaa, daaaa, absolut, daaaaa, categoric, daaaaa. laughing

| unnimeni a răspuns:

Nu e neaparat, nu trebuie ca fata sa faca nimic din ceea ce nu doreste ea sa faca.
Sa-i faca oral baiatului este doar pentru a-l exicta, dar se poate si altfel, daca el nu e in stare... dar adevarul e ca e placutbig grin

| blaxy a răspuns:

nu e neaparat.asta la dorinta fetei si a baiatului

| blaxy a răspuns:

Ervin aici nu merge vb de pupat apoi...si daca e despre oral nu conteaza, exista apa si pasta de dinti.nu face in asa fel ca spui ca oralul e ceva urit.nu poti spune ca nu-ti place ceva daca nu ai incercat.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.O faci doar daca iti place.Si nu numai cand esti virgina.

| melyyy a răspuns:

In mod clar NU! asta faci doar daca vrei tuwinking

| dariaelena a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu...cine ti'a spus asta te'a mintilaughing

| Agentulx a răspuns:

Probabil ca te-ai uitat la vreun film xxx nu este nevoie sa-i faci.Acest lucru il faci doar daca vrei cu adevarat.

| Nu a răspuns:

Lol... vezi ca te-a mintit bou' de gagica-tu si isi bate joc de tine rolling on the floor
N-are nici o legatura una cu alta.

| anaMARIA a răspuns:

In mod sigur NUUU! Si cel mai bine ar fi sa nu faci chestia asta niciodatawinking E de-a dreptul scarbos si josnic.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Asa am auzit si eu happy
problema e ca fetele si dupa disvirginare fac oral happy

| ellalove explică:

Bhey Decebal si cu ala Nu.ce va doare pe voi de intrebarea mhea daca nu va durea nu mai dadeati raspunsuri asa aiurea.ce credeti ca ma impresionati cumva.si fata vorbesti cu bunicata nu cu mine ca eu nu fat.si nu ma cobor la nivelul tau ca nu sunt nesimtita sa ma cert pe site cu voi.si app:X mersi celor care mi-au dat raspunsuri folositoare

| ellalove explică:

Nu sunt proasta.esti tu blonda.ce pisici mei mai aterizasi si tu pe aci.dne ce specimene

| ancutsa410 a răspuns:

Poftim? poti sa mori fara ca sa faci vreodata sex oral cuiva.nu inseamna ca daca faci dragoste cu cineva trebuie sai faci si sex oral

| Alleecs a răspuns:

Nu...nu este neaparat ca fata sa ii faca oral baiatului

| Decebal a răspuns:

A ajuns saitul acesta de rîsul găinelor! ce-i cu tine fată? invață mai bine ca sunt sigur ca nu ești eminentă!

| Denii_9937 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun da` esti cam proasta...
"trebuie neaparttt?" lool.u nu poti lua decizii? daca vr o faci daca nu asta e.
auzi neaparatlaughing) de parca scrie undeva "daca nu faci sex oral primesti 10 ani de munca in folosul comunitatii" rolling on the floor

| c76650531 a răspuns:

Daca esti virgina sau inca nu esti pregatita pentu viata sexuala ca sati alinti iubitul poti sal rasfeti dar daca acesta se atirna normal la aceasta ca se poate dupa ce ai facut aceasta el se poate sa zica ca el nu mai vrea sa stea cu tine ca tu esti spurcata si destrabalata si o sa spue la toti prietenii lui si o sa se rida toti de tine de parca ai fi ultima curva din lume. chiar de o sa stii ca nu este asa pe tine nu o sa te asculte nimeni si o sati marga vorba te te afla toti

| Ervin a răspuns:

Te-aş sfătui să nu faci oral. never. gândeşte-te că vei mai mânca, şi îţi vei pupa copii. o vei face după ce ai supt-o? Răspunsul meu este clar NU.

| Ervin a răspuns:

Cei care au dat răspuns negativ la al meu răspuns sunt nişte pupincurişti care au supt-o la greu în viaţă.