| Wiiillll a întrebat:

Am o intrebare : farà jigniriva rog ...am 17 ani si penisul meu in erectie este dr 13-14 cm... sunt inca virgin... dupa Dezvirginare cand o sasa-mi incep viata sexuala penisul o sa sè mareasca sau nu are treaba?

Răspuns Câştigător
| sasha898 a răspuns:

Nu-i nimic grav man, avem probleme asemanatoare eu tot o am de 14 cm acum am 18 ani eu la 17 mam dezviginat. Deai sti de cate ori am avut ocazia sa am un act sexual inainte de 17 happy dar imi era jena ca era mic, acum dupa ce-am facut-o imi indeferent ca o am mica fac sex decite ori am ocazia fara jena. Te sfatui sa nu iti faci mari batai de cap, pune-l in functiune si tot va okay! Succese la femei

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E mic, mai dai la laba

| neutrino a răspuns:

Cu ce ai acum cu asta ramai.

| Emilian65 a răspuns:

Penisul iti va creste cam pana pe la 18 + ani. Dezvirginarea ta ca baiat nu are nici o legatura cu resterea penisului, el creste normal.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e nici o legatura. Vorba cu "functia creeaza organul" nu se aplica in aceasta situatie. Poate sa mai creasca sau nu dupa cum ai norocul. Depinde numai de genele tale.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu o sa mai creasca mai mult de 1 cm, dar e ok. Te incadrezi intre limitele admise. happy Mai bine concentreaza-te pe altceva, stii tu pe ce!

| Pinocchio a răspuns:

Nu are nici o legatura marimea penisului cu "activitatea" lui.

| Quassaar a răspuns:

Din nefericire dezvirginarea nu are legătură cu mărimea. Din fericire fiecare sac își are peticul sau. Sunt si femei care prefera penisuri cu mărimea sub medie. Oricum ar fi..sa te bucuri de el. Mic-mare cum este, pune-l la treaba cat de curând. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| iiBing a răspuns:

Din pacate penisul este doar un muschi cand o sa te opresti din crescut la 18-20 de ani atunci o sa se opreasca si el din dezvoltare. Poti folosi stimulante ex:viagra dar e posibil sa aiba rezultate foarte mici.