| anonim_4396 a întrebat:

.La primul contact sexual al unui baiat trebuie folosit prezervativ sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cu cine îndeplineşti contactul sexual, dacă o faci cu un alt băiat, nu, nu e nevoie de prezervativ.

Dacă ai de gând să faci acest lucru cu o fată, are you damn stupid? Normal că trebuie folosit prezervativ, asta dacă nu cumva vrei să fii tată de la 15 anişori ai tăi.

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

Biiiiiiiiiig like laughing))

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si la primul, si la ultimul si...mereu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai dat raspunsul castigator gresit!
Indiferent de persoana cu care faci sex e OBIGATORIU folosirea prezervativului! Si numai te scapa de sarcina si de BTS-uri!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

La vârsta dumneavoastră să vă fie ciudă că a primit altcineva funda, tristuţ.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu draguta! Am zic sa raspunsul castigator e gresit! Am destule funde!

| PedoBarbie a răspuns:

Da.

| trixiiie a răspuns:

Am un răspuns printr-o întrebare: Când te masturbezi, ejaculezi? Ceea ce ejaculezi e spermă?

Dacă e spermă înseamnă că e nevoie de prezervativ.

| ClauditaSmile a răspuns:

Da

| Roxanna112345 a răspuns:

DA! E obligatoriu atat la primul cat si la urmatoarele pentru ca nu e bine sa te risti si e mult mai sigur asa~!

| 123coco a răspuns:

Cum vrei tu. dar te sfatuiesc sa nu folosesti. eu am folosit durex extra safe pentru ca imi era frica sa nu ma termin in ea de la placerea prea mare. a fost o greseala pentru ca nu prea simteam nimic deoarece prezervativul era foarte gros. si a fost deloc placut. prima oara trebuie sa te simti cel mai bine. doar sa fii atent unde te termini si cand iti vine. ai grija de tine.

| trixiiie a răspuns (pentru 123coco):

Helăăău, nu mai da sfaturi de genul. Doamnee! Poate o lasă gravidă pe prietena lui. Pe naiba, prima oară nu e chiar așa de ușor să te controlezi, c e naiba!
Mai bine nu simte nimic până devine puțin experimentat, nu e o tragedie. În plus, prezervativul e și mijloc contra bolilor cu transmitere sexuală, care, întâmplător, sunt ca puricii de multe și diverse.

| White100 a răspuns:

Normal ca trebuie folosit perzevativul!