| xSqueeze a întrebat:

Ce trebuie sa stiu inainte de avea primul contact sexual? Sunt baiat.

7 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Mai multe. Intai cum se pregateste un act sexual, cum se face si cum se termina.
Actul sexual se face in doi, nu de baiat doar.
Sexul cere si tandrete, mai ales la inceput.
Nu stiu cati ani ai, dar ar trebui sa stii sa intarzii ejacularea precoce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz ca ai auzit ca ata trebuie sa se rupa sa stii ca nu este adevarat

| VreauRox a răspuns:

Folosește prezervativul

| SlickyOMG a răspuns:

In primul rand trebuie sa te simti pregatit psihic ca sa faci asta (daca ai 18 ani si fata respectiva e minora iti sugerez sa mai astepti) si in al doilea rand foloseste prezervativul =) you'll thank me later

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru SlickyOMG):

De ce sa mai astepte?

| SlickyOMG a răspuns (pentru CodrutElian1990):

"- Actul sexual cu un minor -
Art. 218. -
(1) Actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de același sex, care nu a împlinit vârsta de 15 ani, se pedepsește cu închisoare strictă de la 3 la 10 ani și interzicerea unor drepturi." din cauza asta

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru SlickyOMG):

Din ce cod ai luat ce ai scris? In noul cod penal la art.218 este violul.
Aici nu se discuta despre viol.