| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de epilare. Vreau sa mi incep viata sexuala si acest lucru implica epilarea parului pubian. Problema mea este ca imi este rusine sa merg la salon, nu stiu cat de lung ar trebui sa fie firul de par, nu imi imaginez cum ar putea proceda cu firele din zona anala. as avea nevoie de niste sfaturi de la fete care s-au mai epilat la salon

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde scrie ca daca iti incepi viata sexuala trebuie sa te epilezi la păsărică? Cred ca doar in mintea aia a voastra imatură.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cea mai halucinanta afirmatie auzita vreodata cum ca viata sexuala se poate incepe doar cu o "pasarica" jumulita care numai frumoasa, atragatoare si apetisanta nu se poate numi din moment ce se aseamana cu desertul Sahara. rolling on the floor Se pune intrebarea daca iubitul sau prietenul ti-au cerut sa te epilezi, deoarece te informez ca multi barbati prefera o "pasarica" cu o freza frumos aranjata. big grin

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Pe vremuri nu trebuia sa te epilezi ca sa-ti incepi viata sexuala. Acest lucru e valabil si in ziua de azi dar fetele o fac ca asa este la moda.
Daca el stie ca vrei atunci poti sa-i transmiti si lui acest lucru ca sa stie ca ai ditamai mararul...
Nu trebuie neaparat sa te duci la un salon.
Dar acum depinde daca el zice da atunci va trebui sa te duci.
Si pentru acesta intrebare cu salonul te-as fi ajutat dar nu sunt femeie. Oricum il poti pune pe el sa te rada daca nu vrei sa ajungi neaparat la acel salon. Succes

| Alicezzz a răspuns:

Draga eu zic sa nu prezinti cu mararul intre craci in fata iubitului! Deci ori te epilezi singura, ori mergi la salon si te v'a epila cu ceara cum vrei si cum doresti inghinal french, total, brazilian. Bafta

| LexiEla a răspuns:

Fă rost de un big si fa-o singura. Nu e mare inginerie. Atata timp cat chiar ai ce epila, nu are importanta lungimea firului. Cat despre zona anala, daca ai pozitia necesara poti sa rezolvi si asta. Iar cei care spun ca unora le place sa fie par mi se pare, personal, ca e o aberatie. Trebuie sa fii ingrijita.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Da ce tu singura nu stii sa te epilezi? laughing)) epileazte si lasa si tu acolo un cioc de tap ca sa il poti pieptana si sa il dai cu gel sa steie frumos laughing) laughing)) laughing) nu te prezenta cu pasarica cheala laughing))

| notusedusernam3 a răspuns:

Pai, daca iubitul tau are fetish-uri cu furry, asta nu ar fi o problema, dar in rest, nu te pot ajuta