| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Am o intrebare mai intima (serioasa), pentru. fete : In timpul actului sexual (al orgasmului) reusiti sa ejaculati? Eu ejaculez foarte greu sau deloc, dar simt acea placere fara sa am aceste reactii. Stiu ca putine fete reusesc sa ejaculeze puternic. E mai placut daca ejaculati?
Iar pentru. baieti: considerati mai atractiva o fata care ejaculeaza ca in filmele porno ca o "stropitoare"? stiu ca baietii isi doresc mult sa faca fetele sa ejaculeze asa puternic, dar unele chiar nu pot.
Vreau ceva detalii. In anumite momente ma simt complexata din cauza asta si mi-as dori sa pot, dar pur si simplu nu pot, simt o bariera care ma opreste, am citit ca poate e din cauza ca zona care mi-e excitata e foarte aproape de vezica urinara, si chiar am o tendinta de a urina, si de aceea ma abtin, si nu pot "exploda" de placere.
Funda

2 răspunsuri:
| Skeez a răspuns:

Ideea e ca (ca baiat ) nu vrei neaparat ca partenera sa ejaculeze... dar cand ejaculeaza simiti ca si ea e satisfacuta.
Cel putin in opinia mea nu e obligatoriu ca ea sa ejaculeze pentru a fi o partida buna

See yawinking

| stef112 a răspuns:

Urasc fetele care dau ca stropitoarea.mi se face scarba