| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Daca ar fi sa alegeti dintre : Fata grasa(obeza) sau fata slaba (scandurica) Ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| BugsBunny034 a răspuns:

Buna
Aici depinde de preferintele baiatului.
Consider ca daca as fii in situatia de a alege o fata dintre cele doua as alege-o pe cea pe care o iubesc, ma intelg bine cu ea nu as alege-o dupa conditia fiza neaparat, conteaza si conditia fizica cam 43%.

13 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Sandura dar depinde si cum arata si grasutza, trebuie sa mi trimiti o poza sa ti zic sigur big grin

| SergiuBoss11 a răspuns:

Masturbarea!

| Vix999 a răspuns:

Da de ce? astea sunt singurele tipologii de fete existente din punctul tau de vedere?
Vei vedea ca in general foarte putini barbati prefera extremele...majoritatea vor proportii normale (nici prea prea, nici foarte foarte )

| InfinityLove a răspuns (pentru Vix999):

Nu nu la mine in clasa sunt mai multe fete. cateva grase alte slabe si se cearta destul de des si se iau la harta cand vine vorba de fizic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm... Grea intrebarea. Eu as alege o fata preferabil. Sau caut alta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masturbarea sau scândurica. Depinde si de scândurica.

Răspuns utilizator avertizat
| P4ul a răspuns:

Scandura

| arhiT91 a răspuns:

Pe aia care ar tine la mine.

| EL92 a răspuns:

Slaba, aia obeza nu mai este fata pentru. mine

| sunrise009 a răspuns:

Banuiesc ca tu esti obeza happy daca nu slabesti, o sa te aleaga doar un obez...

| InfinityLove a răspuns (pentru sunrise009):

1.Nu sunt obeza am 46 de kg nene si 1.56 inaltime.2.am colege in clasa care se leaga mereu una de fizicul alteia

| DrackVlad12 a răspuns:

Aleg Spanzurarea.