| AndreiBrunet a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cat de mult apreciati freza la un baiat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează, e oke să fie spălat părul, nimic mai mult.

| Armenianeek a răspuns:

Contează mult big grin cel puțin pentru mine.

| Pufoseniiee a răspuns:

Pentru mine conteaza in proportie de 40%. Eu vreau sa fie dragut si nu bagabont, dar nici sa aiba bob de mazare in cap laughing
Intelegi?laughing

| MariaMary122333 a răspuns:

Salut!
Pentru mine nu conteaza freza. Ca e chel, ca e cu par lins, nearanjat, par cret, etc. Nu conteaza!
Nu ma uit dupa fizic, ma uit dupa moralitatea fiecarei persoane.
O persoana este remarcata dupa fizicul ei, asa-i? Incorect!
Iti dau un exemplu. Un baiat e frumos. E slabut, are ochi albastri, e blond, e inalt, e..., perfect pe dinafara, bun. Dar, daca acel baiat este violent, analfabet, mitocan, rautacios, atunci, ne mai uitam la fizicul lui? Nu cred.
Deci, nu. Nu imi pasa cum arata, cum se prezinta pe dinafara, imi pasa cat de ordonat ii e sufletul.

| Pufoseniiee a răspuns (pentru MariaMary122333):

Da, dar nici sa fie nespalat, si eu ma uit dupa sufetul baiatului pe care il plac, dar nu accept sa fie nespalat, cu parul lins, nespalat de 2 saptamani. Igiena este cea mai importanta in viata asta..si sufletul, dar, nu poti fii jegos.

| MisakiAyuzawasan a răspuns:

Sincera sa fiu pentru mine freza la un baiat foarte mult conteza, dar nu atit de mult ca igiena.
Sper ca te-am ajutat