| Fflorin69f a întrebat:

Am o întrebare pentru fete sunt foarte curios câte au curaj sa răspundă și sa fie sincere!
Fetelor va place sa oferiți sex oral partenerului!?

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unii subtituie sexul classic cu oralul - fie din motiv de virginitate, fie de sarcina, fie de ciclu, fie de cine stie ce alte mofturi.
Unele se grabesc sa scape cat mai repede, pentru ca sunt prea neexperimentate si nu nu dat de gustul adevarat al sexului, altele invata si savureaza si gusta, impreuna cu frisca, ciocolata, menta.
Totul se invata in timp!
Cele care nu vor sa invete si sa aprecieze, risca sa fie "dublate" cu altele mai emancipate, care nu au fite si o fac cu bucurie si pasiune!
Nimic nou sub soare!

| alina2k18 a răspuns:

OH DAwinking se stie astawinking

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Nu-i distruge visele sad

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vise ii distrug? Ca nu se culca cu mine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Nu,dar un răspuns ca cel al lui Anais îl atinge la suflet.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu imi pasa. Trebuie sa stie si ca nu la toate le place. Ce e rau in asta?

| Fflorin69f explică (pentru anonim_4396):

Hecate nu are ce vise sa îmi distrugă amneiss? nu știu cum ai ajuns tu la concluzia asta!

| NCristian a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

? You are funny!

| Subsemnatul123 a răspuns:

Eu nu inteleg, ce placere creeaza asta pentru fată?

| Quassaar a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Plăcerea cea mai mare o ai atunci când îți satisfaci partenerul. Este mai greu de înțeles, dar cu timpul o să vezi și tu. Totul vine din experiență?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Quassaar):

Din ce zici inteleg ca nu este o placere fizica sa-ti satisfaci partenerul, ci una mai mult psihica, adica senzatia de multumire ca ti-ai satisfacut partenerul.

"dar cu timpul o să vezi și tu"
Ma indoiesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

E o metoda sa vada daca devine Pussywhipped.

| Quassaar a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Totul pleacă de la creier, inclusiv placerea..deci răspunsul pentru tine este.DA!?

| FruttiFresh300 a răspuns:

Curaj? Ar trebui sa fim rușinate?

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Nu

| anais13 a răspuns:

Da. De ce sa nu îți placa?

| Fflorin69f explică (pentru anais13):

Nu știu voi fetele știți mai bine zic eu.

| leiidinbanie8 a răspuns (pentru anais13):

Rama rama - pana, rama

| anais13 a răspuns:

Dacă îl iubești, mie mi se pare mișto sa-l vezi excitat și sa-l satisfaci. Sexul aproprie 2 oameni