| Anonim0100 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete, fetelor cum va place sa fie baiatu-l Ex: mai deschis la ten sau mai creol? Dau funda sunt curios!

Răspuns Câştigător
| MLSS a răspuns:

Baietii mai bronzati sunt mai dragutsiiii

| Anonim0100 explică (pentru MLSS):

Multumesc foarte mult pentru parare!

7 răspunsuri:
| IRanOutOfNames a răspuns:

Imi este indiferent. Pentru mine nu conteaza un detaliu atat de minor.

| Anonim0100 explică (pentru IRanOutOfNames):

A deci nu conteaza?

| IRanOutOfNames a răspuns (pentru Anonim0100):

Conteaza numai pentru persoanele superficiale.

| Anonim0100 explică (pentru IRanOutOfNames):

Corect!

| Λndrei a răspuns:

Ok ma bag si eu ca musca-n lapte si sunt baiat, care-i treaba cu tenul'?
Pe sistemu' "fetelor, cum va place bana? Coapta..sau mai putin coapta?"?
PS.Ia-o cum vrei, eu nu m-am referit la o esenta pornografica.