| olgaolguta2000 a întrebat:

Am o mare dilema sunt disperata! sunt cu un baiat de aproape 2ani, el acum este in franta are un contract, problema mea este ca m-am indragostit de altcineva. El e cu 5ani si 8 luni mai mic decat mine, sunt constienta de situatia mea, dar il iubesc l nebunie nu mai pot sta fara el, cu el totul e diferit, e altceva ce n am mai simtit niciodata.Problema mea e ca nu stiu cum sa procedez cu iubitul plecat in franta, el ma iubeste enorm de mult si a facut multe pentru mine, m-a ajutat enorm de mult, a fost langa mine cand am avut nevoie si mi-e imposibil sa-i spun ca intre noi s terminat mai ales ca in ultima vreme are numai neplaceri la munce, e tot mai abatut si stresat... mi-e taeam sa-i mai zic si eu c s-a intamplat, cred ca l-as distruge, nu stiu ce sa fac. voi ce parere aveti? ajutati-ma va rog, nu pot spune nimanui problema mea pentru ca nu am prietene bune toate m-au tradat un moment dat si n mai am incredere in nimeni

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Buna! Ti-ai pus problema altfel? Tu ce crezi ca l-ar rani mai tare : faptul ca ii ascunzi adevarul sau faptul ca ii spui adevarul? Cel mai bine este sa-i spui. Intr-adevar la inceput o sa fie suparat, dar o sa-i treaca. Daca ti-ai schimbat sentimentele trebuie sa inteleaga, nu esti nici prima si nici ultima fata. Insa... ar trebui sa te mai gandesti la asta... happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar nici sa lasi omul si tu sa iesi cu altul, mai bine zici chiar daca ii cade rau asta e.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu sti cel mai bine ce ai de facut.
Sa stai langa actualul fara sa il iubesti, e bataie de joc pentru el.
Eu zic sa faci o pauza, fara niciun barbat 1 luna de zile si sa te gandesti bine ce vrei de la viata: stabilitate sau aventura?!

| thereforyou a răspuns:

Problema e ca tu esti tradatoarea, nu prietenele tale. Vai, ghinionist baiat ca s-a ales cu un gunoi ca tine, acum asta este, trebuie sa ii spui in fata ca in timp ce el va asigura viitorul muncind, tu te ardeai cu altii.

| nuta a răspuns:

Da e foarte frumos ce faci
el s-a dus sa munceasca poate sa isi faca un viitor cu tine iar tu il inseli te'ai indragostit de altu
asa o sa faci mereu
asa'i in viata baietii buni sunt luati de 'fete' care nu ii merita

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Parerea mea : esti o cu*va o nesatula tongue omu ala din franta tea ajutat tea ridicat de jos si u ca o ta*fa ce esti il inseli cu primul venit primul servit laughing
cum spune proverbul nu iti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger.

| Vulvatron a răspuns:

Cat a fost bine, a fost cu tine acum la greu nu tine te lasa, alta...( happy ) proasta spune destul si pleaca acasa happy

| Darky_6428 a răspuns:

Pai sincer acum... daca toate te-au tradat, e clar ca ori nu stii sa-ti faci prieteni, ori esti genul de persoana nerecunoscatoare (ca in cazu de fata)., eu zic sa ramai cu cel dinainte, daca a facut atatea pentru tine, parerea mea, acu faci cum crezi.

| codrutz_2395 a răspuns:

Doamne fereste ce femei ala muncese si tu cu ala...

| userdede a răspuns:

Sti care este problema ta? iei viata ca pe o aventura si nu-ti pasa de cei care tin la tine. Sa sti ca vei mai intalnii barbati care sa-ti placa in decursul vietii si ce vei face, te vei indragostii de toti? Parerea mea, esti superficiala si nu meriti dragostea celui din Franta, iti mai trebuie minte...