| RazvanAlexandru10 a întrebat:

Salutare. Am si eu o " problema " daca pot spune asa... problema mult spus.

De aproximativ 7 luni am o relatie cu o fata, ea este mai mare ca mine cam cu 3 ani jumate. Tot este bine si frumos intre noi, perfect as putea spune. Eu sunt indragostit de ea si ea de mine. Se vede din tot ce facem asta. Cand sunt in prezenta ea sunt cel mai fericit, simt ca nu mai am nevoie de nimic.

Doar ca as vrea sa ii spun ce simt cu adevarat, adica faptul ca O IUBESC si nu stiu cum sa o fac. De ceva vreme imi pregatesc cuvintele, cum sa ii spun, ce sa ii spun dar cand ajung in preajma ei si ma pregatesc sa ii spun parca ma pierd, ma tai si nu pot sa ii spun. Nu stiu de ce.

Stiu ca lucrul asta conteaza enorm si pentru ea dar si pentru mine.

Ma puteti ajuta va rog frumos cu un sfat, cu o idee cum sa procedez. As ramane vesnic indatorat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i motivul pentru care ti-ai facut 2 conturi de user pe acest forum, punand aceeasi intrebare?

Stii ca poti fii blocat fiindca ai conturi nepermise?

https://www.tpu.ro/......a-ea-este/

| Violleta2022 a răspuns:

"...ma pregatesc sa ii spun parca ma pierd, ma tai si nu pot sa ii spun. Nu stiu de ce."

Cred ca-i vreo relatie online, sau imaginara, ca altfel nu este posibila o relatie intre o fata majora si un baitel mic, care nici sa deschida gura nu-i capabil, fiindca i se taie respiratia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi scrii un bilețel.

| Hammurabi a răspuns:

Când iubești pe cineva cu adevărat, "te iubesc"-ul ăsta îți scapă fără să ți-l planifici și fără să-l gândești prea mult.
Așa că mai analizează puțin dacă chiar o iubești sau tu doar vrei să împlinești niște "etape" în relația voastră.