| allyky a întrebat:

Am o mik problema. va rog sa ma ajutati. FETE si BAIETI. vreau sa imi incep viata sexuala si nu stiu cum anume le place la baieti sa fie fetele depilate in zona V. si voi fetelor poate din experienta ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Zai a răspuns:

Eu sunt baiat...Iti spun ce imi place mie.sa fie 0!big grin

8 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Este mai igenic si mult mai frumos sa nu ai par in zona V nici fata si nici baiatu sa nu aiba.

| Sonny a răspuns:

Uite mie de exemplu, fata de masa din Romania, imi place daca e epilata, dar se poate veni si cu ceva inventiv, de exp on liniuta fina, oricat de mica ar fi, sau sa fie rasa/epilata in forma de randunica, care sa semene pe un " V ".
Mie mi se poare foarte sexy in felul asta, decat epilata, complet.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Mie imi place sa fie depilata in forma semnului de la Mercedes. laughing (glumeam)

| Darius_6848 a răspuns:

Da cel mai simplu si folosit dupa parerea mea te depilezi de tot.

| attyy22 a răspuns:

Din propia mea experienta de baiat iti afirm ca baietilor le place ca fetele sa fie depilate complet. Daca o faceti fara prezervativ e incomod daca nu depilata zona V., si chiar si cu prezervativ provoaca neplaceri.

| gocops a răspuns:

De tot.

| Venom_6005 a răspuns:

Nu va inteleg Voi Credeti In Dumnezeu? Eu m-as teme sa fac asa ceva. Cititi Biblia si sa vedeti ce inseamna precurvia Casatoriti-Va si va puteti freca cat vreti Sa nu fie cu suparare dar e cel mai mare pacat sa stiti

In fine daca ar fi asa
Fata sa fie foarte sexy, buna la pat si cu un corp foarte misto, si fara par acolo xD... big grin

| ParaNoia_3924 a răspuns:

Epilate,nimeni nu vrea sa vada par:-&...e si mult mai placut cred sa fii frash cand o faci, da ai grija sa fie si elwinking