| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care a avut contact sexual neprotejat pe 21 septembrie si pe 28 i-a venit cm are ciclu regulat..in octombrie iar i-a venit dar mai putin decat de obicei (3-4 zile ) a facut 3 teste si au iesit negative.dar acum o dor sanii si spatele si e constipata.credeti ca ar putea fi o sarcina?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Păi dacă i au iesit negative testele si i a venit si ciclul cum să fie insarcinată? Nu este, durerea de sîni si de spate au alte cauze dereglări hormonale, iar constipatia este de la alimentatie să mănince si să bea multe lichide, supe ciorbe apă 2 litrii, de cit timp este constipată?

1 răspuns:
| BiaAmi a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata. Si pe mine ma mai dor sanii. e normal. daca i.a venit ciclu nu e insarcinata. si nu cred ca testele mint! happy