| dirtydiana51 a întrebat:

Am o prietena care este indragostita de colegul ei de clasa din a-IX-a, si cam toti cu care a vorbit cred ca o place si ca este prea timid ca sa vorbeasca cu ea. Vorbesc destul de putin, si baiatul spusese unei colege ca are prietena, dar prietena mea nu crede ca e adevarat si nici colega respectiva, iar ea este determinata sa vorbeasca cu el saptamana viitoare sa afle daca o place, insa nu este destul de sigura despre asta.Va rog, am nevoie de sfaturi urgent! Dau fundite! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana16 a răspuns:

Nu stiu cat de buna e ideea mea dar ar putea sa iasa mai des impreuna in oras ca sa se mai cunoasca. ar putea vb mai deschis si poate o sa se inteleaga mai bine. poate asa scapa si el de timiditate. sper ca am fost de folos big grin