| Cristi288 a întrebat:

Am o prietena dela 1 an da nu iubita prietena asa si nu stiu daca ii place de mine mereu ma ia in brate imi da mesaje cum ar fi (nb te pop dulce:*:*:*:*)
si am 2 lanticuri cu juma de inima una o am eu si pe cealalta o am acasa si mereu o vrea ea ce sa fac?*plzzz ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| sHE_4618 a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa o intrebi. Poate e timida si de aceea nu-ti spune ca te place. Ia-ti inima-n dinti si intreab-o. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place intreab'o daca nu vrea sa fiti mai mult decat prieteni.

| alexandra_8967 a răspuns:

Pai asta inseamna ca ea crede ca ai cumparat un lantisor unu care sal tina ea si altul care sa ramana la tine noi fetele daca primim ceva de la un baiat ne mandrim la alte fete si de fiecare data cand cineva ne intreaba de unde ai lantul ne mandrim ca de la prietenul nostru ...ca asa suntem noi fetele dar dai jumatatea dar secret atunci cand nu se asteapta...si ar fi bine intr-un moment dragut bafta