| Pitt_7551 a întrebat:

Am o prietena la care ii place de acelasi baiat care imi place mie.(numai ca ea nu stie ca mie imi mai place de el)

Sambata eram cu ea si l-a sunat. Ne-am intalnit cu el si cu inca un baiat. Era cand la mine cand la ea. Ea a plecat si am ramas eu cu ei 2 Atunci era tot cu mine ma lua in brate imi lua apararea se comporta ft frumos cum mai facea si in alte zile. Prietenul lui a pleca spunandune ca se duce sa dea un telefon. Eu am ramas singura cu baiatul de care imi place Si se apropia ft mult de mine pana mia atins buzele. si m`a muscat :d.

Chestia e ca eu nu am mai stiut ce sa fac si l`am intrebat daca pleca. Imi e frica sa nu fi ratat si sansa asta. Dar eu tot nu iteleg de ce a plecat baiatul ata? Voi ce parere aveti?

Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Astazi am fost cu cea mai buna pritena a mea si cu cealalta fata care il place la el la scoala. Avenit putin la mine m-a luat in brate si dupa aia era tot cu ea rolling eyes. De ce credeti ca face toate lucrurile astea!? Eu nu pot sa il inteleg. dar in aceste conditii ce are trebui sa fac eu?
Funditaa! :*.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

El profita de slabiciunea ta. Cauta-ti alt baiat de care sa-ti placa, mai bine, sau o sa ajungi sa-ti pierzi cea mai buna prietena si sa fi vorbita de rau.

| MMihai a răspuns:

Tipul vrea sex, dar nu are cu cine! Nu este vorba de dragoste, de relații serioase. Care-i cade prima la pat, cu aia va fi, o vreme. Acționează pe diverse fronturi, că doar... doar... pică una la zar.

| acadelecolorate a răspuns:

Stii ce faci tu acum? stai dupa fundu lui sa astepti sa te bage si pe tine in seama! da daca vezi ca sta cu atatea de ce inca te mai intereseaza un asemenea personaj? eu zic so lasi balta

| Pitt_7551 explică:

Ea nu e cea mai buna prietena a mea!