| zσυzσυηαкιlouvee a întrebat:

Hei TPU kiss am si eu o problema! Acum cateva zile am iesit cu prietenul meu afara si eu impreuna cu un alt baiat ne-am ascuns de el ( era doar o gluma). Apoi baiatul ala l-a sunat si a zis ca este suparat si ca pleaca acasa, dar l-am convins si s-a intors in parc.Acolo a stat vreo 10 minute suparat pe mine, apoi a venit si m-a luat in brate, deci totu roz pana a doua zi cand el si baiatul ala au inceput sa se certe iar si eu-i tineam celuilalt partea straight face. Prietenul meu s-a suparat si a plecat.
Am vorbit cu celalalt care imi zicea ca prietenul meu s-a cam plictisit de mine si doar cauta motive ca sa ne despartim.Am mai vorbit cu alt baiat si mi-a zis ca nu e adevarat si ca celalalalt baiat este indragostit de mine. Sincer nici eu nu prea cerd ca "s-a plictisit" pentru ca nu se vede.
Azi am vorbit iar cei doi baieti. Cel care ma place mi-a zis ca ar fi mai bine sa-i dau papuci si tot felul de chestii, si baiatul celalalt mi-a zis ca a vorbit cu prietenul meu si ca el a zis ca eu nu prea stau cu el si astea, pe o parte e adevarat dar el ar trebui sa faca primul pas.
Stiu ca nu trebuie sa iau o decizie inante sa vorbesc cu el dar nu prea vreau sa mai pierd timpul asa si nici sa sufar pentru el. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac straight face ...plz dau Fundaaa!:*

Răspuns Câştigător
| Pyskiss a răspuns:

Hei! E prietenul tau da?! Lui trebuie sa-i ti partea.Iar in al doilea rand nu poti avea incredere in altii ce spun.Nu neaparat el trebuie sa faca primul pas. Poti sa-l faci si tu, sa-i areti ca il iubestiwinking

6 răspunsuri:
| SteauaROsie a răspuns:

Clar!
esti curva la faza asta

spor la calarit cu unul dintre ei

odata ce iti lasi prietenul pentru altul

te numesti "TARFA"

| zσυzσυηαкιlouvee explică (pentru SteauaROsie):

Nu ma face pe mine t***awinking! Ca n-ai bagat botu` ca sa vezi daca sunt sau nu. Invata sa citesi, poate asa observi si tu ca am scris ca faza aia pentru mine a fost doar o gluma!
Spor la calarit cu mama ta! wave

| SteauaROsie a răspuns (pentru zσυzσυηαкιlouvee):

Taci tarfa obosita,
vin si o *** pe mata

(si ea ea o tarfa tocmai de aia)

| SteauaROsie a răspuns (pentru SteauaROsie):

Bine nu stiu eu sa citesc
dar inseamna ca si ferra nu stie sa citeasca,
taci obosit o

tu nu te uiti unpic la tine,(rupt-o)

| GunsNRoses a răspuns:

Hello happy.Mai bine porti o discutie mai serioasa cu prietenul tau inainte de a lua orice decizie. Cel care a zis ca te place ar putea face asta doar ca sa va desparta si sa fie el cu tine.

| Ferra a răspuns:

Ce mentalitate...