| norbi01adrian a întrebat:

Am o problema de care sufar de 2 ani vreau sa imi recuceresc fosta prietena care acum sa despartzit nu demult de prietenusau. au fost impreuna aproape 2 ani.desi eu i-am dat papuci in acest 2 ani am suferit foarte mult cam de 1 an vb cu ea aproape zilnic si ma iertat pentru tot ce am facut. In timp ce era cu pr sau mi-a tot spus ca sa am rabdare si sa astept sa se desp de el, acum dupa ce sau desp vrea un pic de libertate si poate mai incolo o sa fie cv intre noi dar nu sunt sigur de asta. mi-a propus o chestie ca sa facem sex dar fara sa fim impreuna de acea vrea sa faca numai cu mine pentru ca eu am dezvirginato si are incredere in mine dar nu stiu cum sa ma comp cu ea sa imi arat o noua fata sa ii placa iarasi de mine. am o mare frica in mine sa nu cumva dea de cineva cine va fi mai interesant decat mine as vrea sa o fac sa ma placa din nou dar nu stiu cum ajutati-ma va rog foarte mult accept orice sfat, multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si eu patesc asa dar trebuie sa te gandesti la ceva diferit, care te face sa te simti bine si poti sa lasi la o parte gandurile din trecut.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai calm, nu muri dupa ea acum. Ai ocazia sa intalnesti alta care o sa arate mai bine decat ea si sa vezi cum o uiti.

| norbi01adrian explică (pentru mgtow):

Cam de 2 ani incerc sa o uit...am avut destule prietene in acest timp dar nu o pot uita sunt disperat dupa ea

| mgtow a răspuns (pentru norbi01adrian):

Si eu patesc asa dar trebuie sa te gandesti la ceva diferit, care te face sa te simti bine si poti sa lasi la o parte gandurile din trecut.