| norbi01adrian a întrebat:

as avea nevoie de ajutorul vostru vreau sa imi recuceresc fosta prietena care acum sa desp nu demult de prietenusau cu care a fost aproape 2 ani...desi eu i-am dat papuci in acest 2 ani am suferit ft mult cam de 1 an vb cu ea aproape zilnic si ma iertat pentru tot ce am facut in timp ce era cu pr sau mi-a tot spus ca sa am rabdare acum vrea un pic de libertate si poate mai incolo o sa fie cv intre noi mi-a propus o chestie ca sa facem sex dar fara sa fim impreuna de acea vrea sa faca numai cu mine pentru ca eu am dezvirginato si are incredere in mine dar nu stiu cum sa ma comp cu ea sa imi arat o noua fata sa ii placa iarasi de mine... ajutati-ma va rog mult

Răspuns Câştigător
| valla a răspuns:

Buna,ca-m complicata situatia,dar tu dupa atat timp inca mai tii la ea? dar oare ea la tine? faza e ca trebuie sa incepi prin ai fii prieten,sa-i fii primul care sare in ajutor dar sa ai si limita pentru ca este posibil ca ea sa se reintoarca la fostul si tu sa-ti i-ei o mare teapa, ai grija ca poate daca tie ti-a prospus sa fiti fuker-fried's asa poate sa-i propuna si celuilalt, totusi ai rabdare nu te arunca cu sufletul ci doar momentan cu mintea.Bafta!

| norbi01adrian explică (pentru valla):

La asta m-am gandit si eu...dar nu stiu cum sa ajung pana la asa o prietenie imi poti da ceva sfatusi cum sa fac ca eu sa ii fiu eu cel mai bun prieten ca e cam complicat acum cu ea...nu stiu ce simte iesim cateodata in oras ca nici odata nu refuza sa iesim daca ii propun si cu fostul nu se mai inpaca asta mi-a spus si ea si stiu si eu

| valla a răspuns (pentru norbi01adrian):

Niciodata sa nu zici niciodata si stii vb aia cui pe cui se scoate,sa stii ca e foarte adevarata,sun-o,iesiti afara,plimbati-va,fa-o sa uite durerea care o are,si cu timpul o sa se apropie de tine si ca vrea si ca nu vreahappy,acum depinde de tine ce rabdare ai,ca pana la urma poate sa vada in tine decat un simplu prieten si sa se refugieze si apoi daca gaseste pe alticineva ramai cu buza umflata,trebuie sa te gandesti si negativ nu numai pozitiv, eu sper sa-ti mearga bine si sa obtii ce-ti doresti, bafta!

| norbi01adrian explică (pentru valla):

Am ramas ieri su buza umflata...am luat cea mai mare teapa din viata mea.sa comb cu altu, oricum mersi mult dar ma bucur ca s-a intamplat asa macar mi-am dat seama daca iubesti iei tzeapa...cand am fost indiferent cu ea ma iubea si facea tot pentru mine acum imi trage teapa.

| valla a răspuns (pentru norbi01adrian):

Nu trebuie sa te invinovatesti acum,asta este Move On,sunt multe femei care asteapta sa fie iubite, imi pare rau k ca-m tot ce ti-am zis eu s-a adeverit, bafta pe viitor!

| norbi01adrian explică (pentru valla):

Nu-i nimic... sper sa pot trece peste asta.mersi mult

| valla a răspuns (pentru norbi01adrian):

Si eu sunt intr-o situatie mai naspa decat tine,dar ca vreau ca nu vreau trebuie sa merg mai departe asa si tu trebuie sa faci la fel,eu raman pe loc dar timpul trece foarte repede si noi nu ne da-m seama,si daca ar fi sa te caute sau sa te sune, fii mai indiferent k doare crede-ma si cine stie, poate va reveni

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dacă vrea numai sex de la tine,înseamnă că ai facut treabă bună cu ea la început,dacă tu ai fost primul! Eu zic să faceţi ce vrea ea,că nu ai nimic de pierdut! Acum! Si ca să o recucereşti aminteste-ţi cum erai cu ea la început şi repetă treaba. Si satisfă-o fizic bine,că se pare ca fostul nu s-a ridicat la performanţele tale sexuale pentru ea!
Părerea generală este că femeile fac sex doar atunci cand au şi sentimente pentru persoana respectivă. Desigur că nu este o regulă, dar spun asta în comparaţie cu barbaţii.Aşa că, poate mai ţine la tine!

| norbi01adrian explică (pentru Elianna):

Mersi mult ai dreptate ca nu am nimic ce pierde... cred ca mi-a fi de folos, dar mi-e frica sa nu gaseasca pe altcineva cine va fi mai interesant pentru ea

| LgMihail a răspuns:

Nu...am inteles... absolut nimic! >.