| norbi01adrian a întrebat:

am o problema de care sufar de 2 ani vreau sa imi recuceresc fosta prietena care acum sa despartzit nu demult de prietenusau. au fost impreuna aproape 2 ani.desi eu i-am dat papuci in acest 2 ani am suferit foarte mult cam de 1 an vb cu ea aproape zilnic si ma iertat pentru tot ce am facut. In timp ce era cu pr sau mi-a tot spus ca sa am rabdare si sa astept sa se desp de el, acum dupa ce sau desp vrea un pic de libertate si poate mai incolo o sa fie cv intre noi dar nu sunt sigur de asta. mi-a propus o chestie ca sa facem sex dar fara sa fim impreuna de acea vrea sa faca numai cu mine pentru ca eu am dezvirginato si are incredere in mine dar nu stiu cum sa ma comp cu ea sa imi arat o noua fata sa ii placa iarasi de mine. am o mare frica in mine sa nu cumva dea de cineva cine va fi mai interesant decat mine as vrea sa o fac sa ma placa din nou dar nu stiu cum ajutati-ma va rog foarte mult accept orice sfat, multumesc

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Incearca sa fii tu cum esti, asa cum esti in momentul de fata, nu iti lua "masti" care sa fie date jos mai incolo in cazul in care o sa fie ceva intre voi doi. Incearca totodata sa-i spui ce simti pentru ea si comporta-te asa cum merita si asa cum o vezi tu pe ea, daca pe ea o iubesti...fa-o sa se simta iubita!

| norbi01adrian explică (pentru crhh):

Mersi mult

| crhh a răspuns (pentru norbi01adrian):

Cu mare placere, sper sa iasa bine daca pui asta in aplicare! O zi buna sa ai si multa fericire iti doresc!