| MissNO a întrebat:

Am o problema mai jenanta si va rog sa imi dati un sfat. Poate suna amuzant pentru unii, dar nu imi pasa.
Intotdeauna cand auzeam vesti foarte proaste sau era ceva de care imi era frica ma excitam si daca ma miscam putin aveam un orgasm foarte puternic.
Imi aduc aminte ca pe la opt ani, inca din copilarie nu suportam sa vad par taiat. Aveam un fix, nu o lasam pe mama sa se tunda. Dar cand o vedeam ca isi face asta, pateam ce am zis mai sus.
Sau chiar anul trecut. Cand am auzit o veste urata, m-am excitat foarte tare si iar am avut un orgasm foarte puternic.
Eu asa am descoperit si masturbarea.
Asa ca va intreb: de la ce cauza pornesc aceste manifestari?

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

E foarte ciudat, sunt destul de rare cazurile astea, cred ca trebuie sa te duci la un specialist.

| Tania a răspuns:

Este destul de ciudat, poti merge la un terapeut ceva.

| AlexandraHDR a răspuns:

Nu e nimic amuzant, e chiar o problema. Asa cum ai putut sa treci peste jena si sa scrii problema ta aici, ai putea sa-i spui mamei tale ce-ai patit si sa te duci la medic. Lucrurile de genul asta nu trebuiesc trecute cu vederea, poti sa ramai cu chestia asta pentru toata viata.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este atat de amuzant, pe cat este de ciudat. Cauza ar putea fi un traumatism din copilarie sau ceva de genul, insa ar fi bine sa te duci la un terapist, pentru ca nu este normal si te afecteaza si pe tine.

| Foxyyyy a răspuns:

Patesti asta des? Nu e normal deloc, cred ca ti-ai dat si tu seama.Dar nici prea rau nu cred ca e laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Poate îmi răspundeai la ce voiam eu. De ce te interesează?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga, ai incurcat conturile! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am încurcat nimic laughing. Oricum m-a dat NOname de gol, deci nu mai contează, știe lumea cine sunt. De parcă nu toți au intimitate și probleme intime. Ăia care comentează, să mă pupe undeva big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca stie noneima, gata, stie un site intreg? Pana la urma eu zic sa-ti stergi unul din conturi, recomand sa ramai cu ameti(s)ta, ca esti tu asa cum esti de fapt, pe Jelli esti cine vrei sa pari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te supăra, dar am muncit la răspunsurile de pe cel principal, vreau să rămână stocate undeva.
Amețita laughing? Ce figură ești...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ciudat, nu stiu daca e amuzant pe cat crezi tu.
Trebuie sa te duci la un medic specialist, dar inainte trebuie sa ii spui mamei tale ce patesti si cum se intampla.
Poate ai patit ceva cand erai mica si te-a afectat, nu stiu.
Bafta, sper ca te-am ajutat!

| sherkan a răspuns:

Fugi la doctor