| alexandraionela1234 a întrebat:

Am o problema, simt nevoia constantă de sex, cred ca sunt ninfomana. Am 17 ani, aș face asta non stop... Dar imi e teamă sa nu fiu judecată pentru asta... adică dacă aș face-o mai des, pentru ca simt foarte tare nevoia. Ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Si ce treaba ai tu cu judecata altora, fa ce simti si da-i naiba, eu nu tin cont de nimeni, fac ce simt.
Vezi de viata ta, de ce simti, fa-ti viata cat mai frumoasa si aia e, ca altii nu-ti fac tie statuie ca te abtii de la sex.
Si daca ai fi nimfomana ce? E ceva placut.
Toata lumea cam (nu toti), nu stiu cum sa faca sa aiba mai multa placere si mai des, sunt multe reclame "cum sa faci...sa o tii mai mult pe femeie, cum sa o faci sa tipe de placere, cum sa maresti potenta", etc.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu este nimic rău în asta.

| mihai69 a răspuns:

O să fii judecată doar dacă nu ești destul de discretă.
În rest, fiecare după pofta inimii.

| Mosotti a răspuns (pentru mihai69):

Dar si daca se afla, nu conteaza ca e judecata, ca doar nu a facut infractiuni.
Cand faci ceva rau da, este rusine sa fi judecat, dar nu cand nu faci nimic rau.

| mentholinks a răspuns:

Pai fa-o cat de des poti impreuna cu iubitul. Daca iti vei schimba partenerul ca pe bikini fii sigura ca se va afla si vei fi judecata si catalogata si s-ar putea sa nu-ti placa situatia.

| anonimuIl a răspuns:

O fată sau femeie care are nevoie de sex mult doar așa se CALMEAZĂ.
În poziția capră face sex cu unul care o ține bine ca să nu fugă în față și ea urlă ca disperata.
Bărbatul se oprește numai când ea îi face un semn stabilit de ei înainte.

| ywar a răspuns (pentru anonimuIl):

Ca la mondiale, fraticaaa. Asa imi place si mie. Le rup.

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

E ho Gigi muschi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te fufu bine di tot daca esti asahee hee happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există și dependența de sex. Nu mă refer neapărat la tine, zic în general.

| Nina74 a răspuns:

De ce sa fii judecata pentru asta? Este si normal la varsta asta! Hormonii o i-au razna! Incearca sa ai un singur partener de sex, si sa folositi prezervativ sa nu aveti neplăceri! In caz ca nu ai facut-o pana acum, protecția este mereu necesară daca nu stii istoricul lui sexual!

| LarysaBlonda a răspuns:

Si mie imi place sexul rau de tot