| Melissa11 a întrebat:

Am o problema. vorbesc de 1 luna jumate cu un tip, el m-a bagat in seama si vorbim aproape zilnic dar de cand vorbim nu am iesit niciodata. Uneori se comporta dragut, imi zice chestii dragute dar alteori nici nu ma baga in seama si daca o fac eu vorbim putin.Nu inteleg ce vrea de la mine.voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Inseamna ca asa e el, ca nu stie ce vrea sau ca se joaca.
Am trecut prin asta, la mine se juca.

| neutrino a răspuns:

Nu doreste nimic, iti faci tu iluzii.

| ana5 a răspuns:

Cand are chef te baga in seama, cand are altceva de facut nici nu te saluta.Nu prea cred ca isi doreste sa fie cu tine.

| DulceLup a răspuns:

Unde sa iasa cu tine? E clar ca nu te vrea cu el in public. De la prima intalnire se iese pe undeva, in parc, terasa, teatru. ceva acolo. Eu cred ca se foloseste de tine. Dar la ce sa te foloseasca?

| Anda31 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu, decat ca la mine sunt 3 luni...cand imi bate apropouri sa iesim, evit eu raspunsul, iar apoi cand zic eu ceva, evita el ..nu suntem intotdeauna pe aceeasi lungime de unda, dar per total ne completam.Niciodata nu ramanem fara subiecte de discutie, dar problema e ca vorbeste cu mine doar cand vrea, la o saptamana, in fiecare zi, cand isi aduce aminte sau cand il mai bag eu in seama.Chiar tin enorm la el si nu stiu ce sa fac, deci daca primesti sfaturi bune, spune-mi si mie ceva :*!

| aceton a răspuns:

CLAR se joaca laughing

| marinmaria a răspuns:

Pai inseamna ca nu este sigur. ce vrea. inseamna ca vorbeste dragut cu tine doar cand are chef si cand e binedispus... sau o pierdere de timp. acum nu stiu. mai depinde si de caracteru omului. e diferit de la om la om! :*