| Stoica_Razvan_1989_Pmxg a întrebat:

Am o relatie cu o femeie de 45 de ani, eu avand 28. Am avut nenumarate relatii intime. Ce sa fac daca ma indragostesc tare de ea?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu viata ta.Cu una la varsta asta nu poti intemeia o familie si sa ai un copil.Mai multe nu spun.Tu stii ce vrei de la viata.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate esti la varsta stranaterii cearsafurilor du-te si agata fete mai tinerele

| Kaℓi a răspuns:

Fain, daca in cativa ani o sa primeasca o pensie buna, trai pe vatrai.

| Violleta2022 a răspuns:

Momentan iti este bine sa faci sex cu o femeie matura, ca are experinta si te invata de bine, dar, esti pregatit ca peste 20 de ani sa ai langa tine o femeie de 65? Eu ma indoiesc!
Cred ca, la momentul asta tu gandesti cu celalat cap si nu-i normal. cauta-ti totusi o fata pe masura varstei tale, cu care sa faci copii, sa intemeiezi o familie, cu care sa fii fericit si cu care sa imbatranesti impreuna!

| corbulalbrosu a răspuns:

Permanentizezi relatia prin concubinaj.

| mihai69 a răspuns:

Păi ce să faci? Dacă iubești pe cineva, mai contează sexul, vârsta, religia?!?
Vă cuplați și gata. Ce-o mai fi peste 20 de ani, vedeți voi. Multe cupluri „standard" (cu diferențe de vârstă între parteneri sub 5 ani) nu rezistă nici măcar 15 ani împreună, așadar, dacă o să ajungeți să aibă ea 65 e deja un lucru bun, care denotă multă iubire și stabilitate; nu cred că atunci vei realiza brusc și dintr-o dată că locuiești împreună cu o babă nesuferită.