| Bubub a întrebat:

Am o relatie de 1 an jumate cu un baiat in care am vb cu alti baieti si m.am intalnit cu unul dintre acestia doar asa de plictiseala, dar am aflat ca si iubitul meu a vorbit cu alte fete si vroia sa le combine si sa intretina relatii sexuale cu ele.Am aflat de cateva dintre ele, iar acesta s-a jurat pe mama si pe Biblie ca in afara de cele de care stiam eu nu a mai vorbit cu niciuna. L-am crezut si am hotarat sa trecem peste ca peste 2 zile sa aflu ca in afara de acestea a mai vorbit si cu altele, mi-a explicat ca s-a jurat pe stramb si m-a mintit pentru ca credea ca daca mai imi spune de altele nu-l voi mai ierta. I-am mai dat ultima sansa spunandu-i ca sa imi zica tot ce a facut pentru a putea sa trecem peste si sa incerc sa-l iert. Mi-a spus inca de vreo 3 fete pe langa cele care le stiam si ce a vorbit cu ele si apoi pentru o perioada scurta de timp a fost totul ok. Acum 2 zile am aflat ca iar m-a mintit si s-a jurat pe stramb din nou deoarece mai vorbise cu alte fete cu care vroia sa se intalneasca s. a. I-am spus ce am aflat si a spus ca nu mi-a spus de ele deoarece credea ca nu voi putea trece peste si ca nu-l voi mai ierta.Acum imi spune ca ma iubeste si ca mi-ar accepta si ar face orice numai sa fie cu mine deoarece cele cu care a vorbit nu au insemnat niciodata nimic pentru el, dar nu stiu ce sa fac, il iubesc si parca tot vreau sa fiu cu el si ma doare cand aud ca se termina sau cand ma gandesc ca va fi cu alta, dar dupa tot ce mi-a facut simt ca nu voi putea trece peste niciodata deoarece sunt o persoana foarte geloasa si mereu ii voi reprosa chestia asta. Va rog dati-mi un sfat, chiar nu stiu ce sa fac sa il iert sau sa o termin definitiv?

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Asemenea baiat nu te merita straight face E un nesimtit straight face Cumk poate sa mai spuna ca te iubeste, dupa ce te-a ranit cu atatea lucruri straight face Cred ca mai bine te desparti de elsad Tu esti o fata prea buna pentru el, vei gasi pe cineva care sa stie sa te respeste, nu un badaran ca acesta straight face
Bafta si ai grija de tine :*

5 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Uau!
In cazul asta, cel mai bine ar fi sa-l lasi.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Cata romanu laughing pai e simplu il iubesti? atunci stai in continuare cu el nu il iubesti nu mai sta dar tinanad cont ca deja s-a jucat cu tine destul...adica mai chiar asa sa jure mereeeu

| Atechan a răspuns:

Buna!
e decizia ta dar eu as zice sa nu mai fi cu el. Daca te-ar iubi n ti-ar mai fi facut asta. Poti sa-i spui chestia asta. Daca a facut asta de atatea ori nu va avea nici un motiv sa nu o repete iar. Relaxeazate: mai sunt multi baieti, presupun ca si mai draguti(nu stiu daca si cum arata dar la inima sigur)
BAFTA!
{[(funda? big grin )]}

| Lightsnow a răspuns:

Prietenul tau e gigolo.Pana acu am numarat vreo 10 prietene. Te-a mintit de 3 ori.Despartirea suna bine in cazul asta.

| Ebby a răspuns:

Lasa-l! Isi bate joc de tine! happy Uita-l! Tipul acesta de oameni e... Josnic! happy Face de ras intreaga specie umana. Uita-l, draga mea si dai cu virgula ^^!