| ASUS a întrebat:

Am relatie de jumate de an cu prietena mea, si tare multe ori ne sfadim din kauza la odnoklasniki.ru! eu stiu ca e ma iubeste foarte tare si eu foarte tare tin la dinsa! dar ma enerveaza aceia ca tot timpul cand ne sfadim ea incepe sa skrie kuivata adica la alti baieti diferite kometnarii, cand ne inpakam nu face asa, dar in fiecare zi isi adauga baieti in prieteni! si imi spune ca pur si simplu is prieteni, dar ma enerveaza lucru acela ca numa baieti! si astai prima persoana cu care sunt atita timp! poate sunt prea gelos! dar ma rupe cand vad in fiecare zi kite o persoana la dinsa in prieteni! e rau asta sau e bine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mms a răspuns:

Pur si simplu vorbeste cu ea, nu va certati... doar explica-i ca nu-ti place s-o vezi vorbind cu alti baieti... Daca nu intelege inseamna ca nu te iubeste... Daca te-ar iubi n-ar fi atit de greu pentru ea sa renunte la acei baieti. In plus e urit... adica dupa ce va certati sa inceapa sa scrie comentarii... de ce face asta? poate vrea doar sa te faca gelos? Discutati, dar nu va certati...

13 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Stai prietene linistit, ca baieti aia ¨virtuali¨ pot sa fie la 500 Km departare. Fata are nevoie sa comunice, mai da-i libertate.ca la un moment dat o sa-i fileze o lampa la creieras, si nu o sa mai ai pe cine sa fii gelos.Tranquilo.Deci nu e bine ce faci.esti prea gelos, si distrugi tot.

cami
| cami a răspuns:

Mai @ASUS [ai nume de motan-scuza-ma. aa, dar si poza e in concordanta laughing oh go on ]
Sincer, ce-ar fi sa rerei...sa reiei intr-o limba cunoscuta si de noi.cum ar fi limba romana tongue

| Silvia a răspuns:

Eh she`mi place accshentu` tau mai laughing

| cioko19 a răspuns:

Da. are drepate "nony" laughing acei baieti pot fi si la 500 km departare. Incearca sa nu mai fi atat de gelos, pentru ca daca vede ca esti gelos. si te enervezi din atata. nu o sa ii placa cu siguranta si se va plictisi sa tot auda de-astea de la tine. happy

| EUSIATIT a răspuns:

DIn tot ce ai scris nu prea se intelege mare lucru litera k folosesti dar uita te ce ai scris in urma are inteles cuvintul... se pare ca esti ''moldovean caci scrii cum pronunti aprox...

| rina a răspuns:

Asus, fratioare... si eu sint din basarabia...brat ma dai di pozor cu limba asta... da lasa... ce sa zic? fa si tu acelasi lucru si vezi ce zice ea... daca zici ca te iubeste atunci sigur isi va da seama ca graseste...
apropo care e id-ul tau pe odnoklasniki.ru? hai davai! spor la lucru!
(eu am ipresia ca esti cineva din prietenii mei)

| ASUS explică:

E imi spune ca totul acesta nu inkurka la ceia ca noi suntem impreuna! si aceia ca are multi prieteni tot nu e rau! dar ma enerveaza ca in fiecare zi apare kite un dibil de acela! nu stiu ce sa fac! multi imi spun ca nu e normal asa! dar tin mult la dinsa o iubesc foarte tare si vrau sa fiu cu dinsa! n-am puteri so uit

| ASUS explică:

Hanry ce aici nai inteles! prietena mea isi adauga alti baieti in fiecare zi pe adnaklasniki.ru si le scrie comentarii lora, asta cind ne sfadim e casicum imi face in ciuda, dupa ce ne inpacam e nu le mai scrie! dar totus isi adauga prieteni in fiecare zi! asta ma enerveaza! si NONY crede-ma cca daca am so lepad eu pe dinsa ap tot e a sa se intoarka la mine, adica nu spun kas mare si tare, dar am mai facut asa si to ea pentru tot prostiile iia is cere skuza si ne impacam! prosta e nu intelege faptul ca mie asta nu-mi place deloc!

| ASUS explică:

Cami! aceia ca scriu cu capa K nu insamna ca tie tiar fi greu sa inlocuesti, ori nai terminat liceul pin la urma ca sa intelegi ca si Kapa poate fi ca C! si tare bine ai inteles intrebarea mea! si nikul meu nare nimic legat cu motanul! asac alege te rog cuvintele!
aici mai bine ai da un sfat da nu sami spui cu ce seamana nikul meu sa cum sriu eu

| ASUS explică:

Mms e drept ce spui, dar nu odata am incercat sa vorbesc normal, dar nu intelege si mai departe fae asta, eri iar ne-am certat din cauza la tot asta! nu stiu ce sa mai fac!

| hanry a răspuns:

Primul sfat :scrie corect bine? apoi... nu am inetesl nimic ce inseamna skire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagati gheara in gat, ce sa faci? nu va iubiti asta e clar. daca va iubeati nu va certati.si nu va faceati unul pe altul sa suferiti. dar vad ca ea nu prea sufera.mai mult tu.deh,asa e in dragoste, cand nu e.

| KULLER a răspuns:

Poate trebuie sa-i spargi parola la odnoklasniki sa-i citesti mesajele? ce zici? daca doresti, si nu nmai tu dar cine doreste sa se adreseze la skype: culerwyck