| sorina18 a întrebat:

Am rugat-o pe prietena mea sa il intrebe pe fostul prieten daca vrea sa se impace cu mine.Aceata la luat de o parte si l-a intrebat.El i-a spus ca sa numai insiste ca nu vrea, ca nu se mai poate si ca in ultimele luni din relatie(noi am fost 7 luni impreuna)nu prea a mai simtit nimic pentru minesad. Cand am auzit asta parca cazuse cerul pe minesad, m-au durut cuvintele luisadmi-au intrat in sufletsad.
Cum sa imi revin?sadsimt ca numai potcrying

2 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Cum sa nu mai poti? In locul tau as simti o ura infinita pentru o persoana care a stat cu mine fara sa simta mare lucru.
Uita-l si treci la urmatorul! Pana la urma, cui pe cui se scoate.

| InesIlinca90 a răspuns:

Cel mai bine este sa te distrezi, sa iesi din casa, sa incerci sa uiti.E cel mai bun medicament..cauta-i defectele, baga-le la inaintare si spune-ti :"a fost un bou/prost/idiot, sunt prea buna pentru el". Iesi cu fetele, du-te prin cluburi, flirteaza(in masura limitata.sa nu sari calul ca sa pici in cealalta parte, a fetelor...stii tu de care)si sa ai incredere in tine.Asta e cel mai important.Plangi,da-te cu capul de pereti, dar nu-l cauta!