| tanasemadalina a întrebat:

Fostul meu prieten mi-a spus in fata ca el in ultimele luni de relatie nu a mai simtit nimic pentru mine, numai tinea deloc de minestraight faceam fost 8 luni impreunasada fost si primul meu prietensadsi m-a durut ceea ce mi-a zissad.
De ce si-a batut joc de mine si a stat cu mine daca numai simtea nimic pentru mine?sad
Oare cum poti sa stai cu o persoana pentru care numai simti nimic pentru ea?sadce suflet sa aioh go onsad

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Acela nu este o persoana, este un monstru.Monstrii nu au suflet, nu merita o persoana care sa le ofere iubire si atentie! Ar trebuii sa moara singuri.Nu te-a apreciat.Ar fi trebuit sa aprecieze si faptul ca a fost primul tau prieten.E urat asa..Ai grija cu baietii, si invata sa nu mai pui suflet pana nu-l cunosti sa vezi daca merita.Ai grija de tine!:*

| Sara2 a răspuns:

Dupa cat timp de relatie ati facut sex? daca cumva a fost spre sfarsitul relatiei, inseamna ca asta a vrut

| Silviu591 a răspuns:

"nu mai tinea", "nu mai simti" nu "numai" faceti si voi diferenta..am vazut multe greseli la fel.e asa grea romana?

Si ce vina are el? A crezut ca sentimentele pot reveni, dar s-a inselat, din aceasta cauza nu ti-a spus de la inceput.
Treci peste, sunt altii mai buni happy

| lolly a răspuns (pentru Silviu591):

Ti-e atat de usor sa spui "Treci peste". Pentru fata a fost prima ei relatie, a durat destul de mult, zic eu.Las-o cu greselile gramaticale, nu fi ironic. Fata este bulversata si cu toti mai gresim! Cum crezi ca se simte ea in aceste momente?

| Silviu591 a răspuns (pentru lolly):

Si ce-ai vrea sa faca? sa stea intr-un colt plangand?

| lolly a răspuns (pentru Silviu591):

Nu dar este ranita! Cu timpul ranile se vor vindeca si ii va trece supararea.Pana va realiza ca a fost un nesimtit si ca nu merita sa sufere din cauza lui.Asta simte ea acum, tristete.Tu cand esti trist, poti sa si razi? Va trece peste, dar cu timpul.O relatie de 8 luni nu pot spune ca e de joaca, mai ales ca si-a cam batut joc de ea. Daca l-a iubit si a pus suflet, doare foarte tare!

| Silviu591 a răspuns (pentru lolly):

De unde ai tras tu concluzia ca si-a batut joc de ea? Ca au disparut sentimentele pentru ea este vina lui? Poate a gresit ea cu ceva si din cauza asta a ajuns sa nu mai simta nimic...Eu cand sunt trist incerc sa trec peste cu un zambet, pana la urma nu poti obliga pe cineva sa stea cu tine, deci ce e de facut in afara de trecut peste?

| m1xa3la a răspuns:

Poate ca nu a vrut sa te faca sa suferi dar la un moment dat nu a mai suportat

| anamaria0974 a răspuns:

Poate a crezut ca o sa se indragosteasca din nou de tine dar se pare ca nu a fost asa si pana la urma ti-a spus e bine ca a fost sincer in cele din urma cu tine. Si asa sunt unele persoane poate nu realizeaza ca ii fac pe cei din jur sa sufere. dupa ce ii pierd constientizeaza acest lucru sad dar asta e lumea nu o poti schimba dupa bunul plac.winking kiss