| Iancugeorgiana a întrebat:

Dupa 8 luni de relatie am aflat de la fostul meu prieten ca el de cateva luni numai simtea nimic pentru mine, dar a stat cu mine in continuare crezand ca ii va reveni inapoi sentimentele pentru minecrying.Eu am crezut in el, a fost primul meu prietensad
Nu s-a gandit si el ca o sa ma raneascasad. Cand am auzit cuvintele astea de la el am simit cum cade cerul pe minesadma uitam la el si nu imi venea sa credsad.
Oare cum a putut sa stea cu mine fara sa mai simta nimic?sad

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Se mai intampla, nu e un capat de lume. Nu a vrut sa faca o greseala despartindu-se de tine, cand nu era sigur pe sentimentele lui. Macar ti-a recunoscut acest lucru, a fost sincer si ar trebui sa apreciezi asta. Stai linistita, nu e ultimul. Vor mai fi destui. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a nu fi singur, pina isi gaseste sau si-a gasit pe cineva.Omul,este cea mai parsiva finta pe pamint, te poate trada si dupa zeci de ani.Dar speranta nu moare niciodata.Capul sus ca nu se termina pamintul cu el.Nu te merita.Mult noroc.