| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri, si ceva rabdare sa ma intelegetibatting eyelashes.
Acum 3-4 ani prin august, vorbeam cu un baiat, si intr'o zi ne'am hotarat sa ne intalnim. In acea seara, am avut si primul sarut. Totu era minunat, era roz si frumos, dar dupa doua saptamani ne'am despartit, sincer nici acum nu inteleg motivu. Stiu ca am vazut o poza la avatar cu o fata, el a zis ca e verisoara lui dar ma rog.
Dupa despartire ne'am mai vazut de vreo 3 ori, eu cu speranta ca ne vom impaca. Ce impacare? Nici nu intelegeam de ce mai vrea sa ne vedem, da ma rog. Am mai refuzat orice intalnire, pe mess nu prea mai vorbeam deloc, si uite asa au trecut anii. Mai erau zile in care ma baga el in seama, anul asta eu l'am bagat in seama. Dar pe 27 ianuarie, anul acesta, el mi-a propus sa ne impacam, dupa vreo 6-7 ore de discutii am acceptat.
Era superb sa fiu cu baiatu pe care il iubeam, dar acum a aparut o teama pe care nu o mai suport si nici nu mi-o explic prea clar.
Imi este frica sa nu ne despartim, plang doar cand aud de acest cuvant cu d, de ce naiba am teama asta?

Răspuns Câştigător
| AngieT a răspuns:

Pentru ca te-a marcat. Banuiesc ca pe atunci aveai o varsta sensibila si asta te-a afectat mult prea tare. Nu privii inapoi big hug

4 răspunsuri:
| Ionut_6463 a răspuns:

"cu un oarecare"

What? :o

| raresgicu a răspuns:

Din cauza ca tu il iubeai si ai suferit o despartire si tie frica sa nu se intample asa si acum deorece il iubesti.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

la nici cei 15 ani este prea devreme sa iubesti orbeste, inteleg ca sex ai facut mai demult, tot cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, viata sexuala am inceput'o vara asta cu un oarecare.
Si pe 17 februarie am facut'o cu el, anul asta.