| deadea23 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam ciudata pentru varsta mea, nu am implinit inca 18 ani dar sunt foarte indragostita de un baiat care sta la o distanta destul de mare de mine. Ne intalnim in vacante, stam impreuna, radem, ne simtit minunat.Cat credeti ca ar putea dura aceasta relatie? Multi spun ca relatiile la distanta sunt inutile, dar imi este frica de o despartire. sad

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă comunicaţi şi vă iubiţi, poate rezista. E important să aveţi încredere unul în celălalt. Baftă!

7 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Iubirea adevarata trece prin toate... iar distanta nu e o problema

| Jelly_7813 a răspuns:

Ionutzz ii un baiat de treaba din cate l-am vazut eu
eu zic ca merita mai ales ca rar gasesti un baiat care sa iti spune in fiecare sms ily:X
eu zic ca daca aveti incredere unul in altul si chiar va iubiti merita:X
bafta!
:*

| deadea23 explică:

Am uitat să precizez, că in el am cea mai mare încredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa tina o vesnicie si sa te insele cu alea de la el mai bine sa fiti impreuna doar in vacante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca u nu_ai implinit inca 18 ani si nu ti_ai inceput viata sexuala te rog ai mare grije ca s-ar putea la un moment dat la sa te indragostesti foarte foarte tare de el si poate o sa iti incepi viata sexuala cu el si dupa ai sa te caiesti parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i un blowjob de fiecare data cind va intilniti si pe urma o sa fie bine

| JiKyo a răspuns:

Relatiile la distanta chiar sunt inutile...
Mai bine nu iti mai bate capul cu el pentru ca nu se stie niciodata ce se intampla cu el acolo
Risti sa fii ranita mai ales daca esti indragostita