| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca poate suna cam ciudat dar, in fine.
Deci acum 1 an am fost cu un baiat cunoscut prin intermediul internetului... l-am cunoscut foarte, foarte bine.[mentionez ca stam in orase diferite cam la 2 ore distanta] I-am dat numarul de telefon, m-a si sunat intr-o zilaughing Apoi am stat cu el cam 2 lunithinking M-am despartit de el; inca tineam la el si el la mine dar pur si simplu am simtit nevoia ca trebuie sa o facstraight face Acum, dupa un an de la despartire, am inceput sa vorbim din nou si acum stam din nou impreuna. Il iubesc foarte mult si el ma iubeste pe mine. Simt pur si simplu ca e o relatie destul de stabilastraight face
Acum intrebarea este: E bine ce fac? Acum cateva zile mi-a spus ca vrea sa ne despartim pentru ca ma tine in loc. [daca intelegeti ce vreau sa zic] Dar pana la urma a spus ca nu o sa se desparta de mine pentru ca ma iubeste prea multlove struck laughing
Da, sunt constienta ca nu o sa tina foarte mult relatia:@ Pentru ca na, distantasad
Deci pana la urma e bine ce fac sau nu?laughing Da si stiu si ca despartirea o lase semne:@
Fundahappy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tie iti place sa saruti monitorul decat un prieten palpabil, nu ai decat sa continuati. Nu ai specificat daca v-ati vazut fata in fata si cati ani aveti.

| e7d7n7 a răspuns:

Vrăjeală de Buftea. N-ai cum să cunoşti o persoană FOARTE BINE prin intermediul internetului.
Ce relaţie mă? Aia nu se numeşte relaţie, ci o joacă de copii.

| madalinamadu a răspuns:

Se spune ca distanta poate tine separate doua trupuri dar nu si doua inimi iar daca voi va iubiti cu adevarat puteti rezista si asa, se vor ivi ocazii in care o sa va intalniti si toate cele...Deci daca tu crezi ca merita foarte bine, mult succes! :*

| Lavv a răspuns:

Nu conteaza cati ani au, iubirea poate sa apara la orice varsta, sau cel putin starea de atasament. Si daca tu crezi ca merita, ramai cu el. Va puteti vedea cand aveti ocazia si daca chiar tine la tine, crede-ma ca va veni sa te vada. Si eu am avut o relatie asemanatoare care a tinut 2 ani si ne vedeam in vacante, dormea la mine, vorbeam zilnic. Si a fost ok. Rezolvari se gasesc la toate.