| brunetatha a întrebat:

Am si eu o intrebare cand intrebi pe un baiat daca vr sa fie cu tine si zice nu stiu ce inseamna?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inseamna nu.

Răspuns utilizator avertizat
| nesuferit a răspuns:

Inseamna ca l-ai luat pe neasteptate, si trebuie sa reflecteze putin

| Bybyutzzzz a răspuns:

Probabil nu e pregatit sa aiba o relatie...

| LordRing a răspuns:

Defat asta e o prescurtare de la "asteapta" adica el se asteapta la o fata mai frumoasa insa ii place putin si de tine deci ai sanse.Bafta big grin

| brunetatha explică:

Razvan vr si eu id tau am 13 ani:X:X

| brunetatha explică:

Mersi de sfaturi da eu vr id lu razvanbig grin

| Rayzzor a răspuns:

Eu cred ca nu a inteles te-ai exprimat corect sau el nu te-a inteles binebig grin. Poate nu vrea sa te refuze direct sau poate nu vrea sa recunoasca ceea ce simte. Poate chiar nu stie ce inseamna...Sunt multe posibilitati...incearca sa-i explici si sa insisti pana te refuza sau accepta.big grin

| brunetatha explică (pentru Rayzzor):

Nu stiu sincer nu mi rasp nici azi ca nu am putu sa dau de el

| Deliataretare a răspuns:

Aaaoolleeuu! Cred ca asi ramane uimita fara sa scot vreun sunet!♥