| MaAarYa a întrebat:

Ce inseamna cand il intrebi pe un baiat daca ii place de tine. Si raspunde poate nu stiu, nu iti zic dar mai este cand zice da dar pe ocolite Iar daca intreaba un prieten zice nu. Iar prin comportamentul lui dovedeste ca ii place, fata de mine Dar cand sunt de fata prieteni lui arata ca nu-i place numa daca la baietii din jur le plac de mine se da si el la mine, sa nu cumva sa stau cu careva

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Inseamna ca te place dar e prea timid sa o recunoasca. Acum depinde de el si ce gen de baiat este, dar parerea mea e vorba de timiditate.
O zi buna!