| SweetGirl05 a întrebat:

AM SI EU O INTREBARE: ce iti trebuie ca sa devii designer vestimentar? Adica da stiu, facultatea de arte, bani, etc. Dar intrebarea este poti deveni fara experienta? Chiar daca nu ai experienta in asa ceva poti deveni designer? Dau funda! Scuzati categoria dar e cea mai populata!

Răspuns Câştigător
| kirin a răspuns:

Sigur:p dar tine cont ca trebuie multa muncahappy nu poc din degete si esti designer...bft si succes:* intr-o zi poate purtam haine facute de tinesmug

3 răspunsuri:
| kirin a răspuns:

Daca ai suficienta imaginatia potiwinking si o sa ai si succes. fara imaginatie mai bine lasi designe-u! bft :*

| SweetGirl05 explică (pentru kirin):

Ms! Da chiar am imaginatie, (nu ma laud, nu sunt genul ala de persoana) desenez haine toata ziua, si le arat multor oameni si ei spun sa ma fac designer, si chiar imi doresc asta foarte mult! Deci tu ce crezi oare o sa ajung? Adica o sa merg la facultatea de arte sau cum so fi numi.Vad eu ce ajung! Mersi! Astept raspuns.

| kirin a răspuns (pentru SweetGirl05):

Sigur:p dar tine cont ca trebuie multa muncahappy nu poc din degete si esti designer...bft si succes:* intr-o zi poate purtam haine facute de tinesmug

| maissner a răspuns:

Facultate. Iti trebuie talent la desen, ca sa faci desenele in care creezi hainele. Restul, partea de croitorie se invata, nu e mare lucru,