| Andreea_4992 a întrebat:

daca baiatul isi da drumul pe bugii fetei aproape de vagin si aceasta purta si lenjerie, sunt sanse ca aceasta sa ramana insarcinata? Va rog happy

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Nu,ramai gravida doar daca penisul e introdus in vagin si se termina in el deci nu nu ai cum happy funda :X?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este posibila sarcina prin haine.

| cherrybomb a răspuns:

Daca nu a ajuns in vagin nu sunt sansehappy

| Tiberius a răspuns:

O sa fii mamica ...glumesc

| angelmiki a răspuns:

Ai ramine insarcinata doar daca ar fi facut asta in vagin altfel nu are efect

| degette_1911 a răspuns:

I`ai facut laba ce i`ai facut? de si-a dat drumu pe blugi tai? si raspunsul la intrebare este ca nu ramai gravida asa, asa ca stai linistita, daca viitoare indreaptai si u instrumentul in alta directie.

| PinkStyle a răspuns:

Nu sunt sanse!:*

| IndragostitDeEa a răspuns:

Absolut nici'o sansa.