| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca el a ejaculat la gura vaginului pot ramane insarcinata? ce sanse sunt? ast rasp

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sunt sanse. Depinde ce intelegi tu prin "la gura vaginului" si de perioada ciclului tau menstrual in care s-a desfasurat evenimentul.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai facut sex neprotejat dar el nu a ejaculat in tine? Sunt sanse sa ramai insarcinata. Depinde in ce perioada te aflai... daca erai in perioada fertila sunt sanse foarte mari sa fii insarcinata. Fa un test de sarcina si data viitoare protejeaza-te!

| cioko19 a răspuns:

Mai bine fa-ti un test de sarcina ca sa fi sigura ca nu este nimic.
Dar sunt sansehappy

| Dan a răspuns:

Mai, documentati-va fratilor, nu va jucati cu focul, dragostea este pericoloasa in anumite momente.De ce nu folositi prezervativ?

| alexa a răspuns:

Sunt sanse destul de mari.mai bine fa. ti un test sa scapi de orice indoiala si mai bine va potrejati ca sa nu mai riscati asa mult...

| andreea_7473 a răspuns:

Ce sanse sunt? 73, 45%. Acum serios, nici macar un doctor nu-ti poate spune cu exactitate care sunt sansele. Iti poate spune doar ca da, poti ramane insarcinata, mai ales daca erai in perioada fertila. Faptul ca a ejaculat la intrarea in vagin nu inseamna ca niste spermatozoizi nu au ajuns inauntru, mai ales cand te-ai spalat, ai fi putut sa-i impingi tu singura inauntru. Nu va ma jucati cu focul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
"la gura vaginului?" Am trăit să citesc şi pe asta. Mulţumesc. Am mai învăţat ceva. Mâine, poimâine o să întrebi care este treaba cu "ochiul maro". Doamne, Doamne, inventivi mai sunteţi în exprimare.
Lăsând gluma la o parte, dacă te aflai în perioada de feritilitate, şansele sunt mari. Nu înţeleg de ce nu folosiţi prezervativul.
Un test de sarcină şi vezi rezultatul.
Consultă un medic ginecolog pentru mai multe informaţii privind viaţa sexuală cu bune şi cu rele.
Încă un pont, de studiat şi de învăţat: www.seximus.ro
Sănătate şi dragoste fără probleme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mici, doar cativa spermatozoizi pot strabate 14 cm de vagin si asta numai daca vor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sansele sunt minime dar exista mai bine foloseste prezervativul daca nu vrei sa ai surprize

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a fost "la gura" nu-i nici-o problema din punct de vedere al unei sarcini! Daca-i vorba de vagin, atunci este altceva, si nu ai decat de asteptat pana la data ciclului: raspunsul real va veni sigur!