| anonim_4396 a întrebat:

Daca prietenul meu a ejaculat pe un servetzel dupa care sa sters foarte bine cu alte servetzele curate... dupa care cam dupa vreo doua ore am incercat sa facem dragoste(eu fiind virgina).inca mai sunt virgina...deci intrebarea mea:pot sa raman insarcinata chiar daca prietenul meu a ejaculat pe servetzel si dupa sa sters cu altele curate si a trecut vreo 2 ore pana cand sa incercam noi sa facem ceva? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea mai esti virgina, fiindca virgina e numai o femeie care n-a avut niciodata un contact sexual consimtit. Oi avea tu himenul intact, dar asta nu te face virgina intr-o mie de ani.
Probabil ca in circumstantele descrise de tine, riscul de sarcina este extrem de mic, sub 1 la mie, deci neglijabil.

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poti! De ce nu ati folosit prezervativ, daca tot nu ati preferat Pettingul?! Nu mai repetati greseala! Riscul e foarte mare si la imbolnavire transmisa sexual, nu doar de sarcina! Fa un test de sarcina peste 2 saptamani!

| CevaNormal a răspuns:

Pai de aici se intelege ca inca mai esti virgina, si nu esti insarcinata precis, dar daca vreai sa spui ca a ejaculat, si dupa vreo 2 ore ati facut sex neprotejat atunci sigur ca exista posibilitatea si inca foarte mare. Oricum calitatea spermei scade odata cu numarul de contacte sexuale pe care la faci intr-un scurt timp. Baieteii isi revin mai repede ca fetele.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E posibil mai ales daca erai in perioada fertila, fa un test de sarcina si data viitoare folositi prezervativul.(Cred ca ai 18 ani altfel o sa te duci de mana cu mamica la control la ginecologie daca esti minora).

| madyyy18 a răspuns:

Stii e putin cam aiurea sa pui intrebari din astea sincer cat timp el nu a ejaculat in tine nu ai nici o problema...Doamne mare iti este gradina

| adrykiba a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine si a scos-o la timp nu poti ramane insarcinata, iar ca sa nu existe riscul ca la urmatoarea tura sa nu fi ramas ceva pe canal este bine sa faca pipi inainte de a incepe.Totusi,cel mai bine este cu prezervativul si te vei simti si tu mai bine deoarece esti mai relaxata si nu iti este frica, ca daca nu fereste la timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poti, pe canal mai raman cateva picaturele care contin spermatozoizi, de ce va jucati voi aiurea, ori o faceti ori n-o faceti, ce-s jumatatile astea de masura, daca ala tot vroia sa ajunga la orgasm si tot ati facut-o pe urma de ce drak in servetel si nu la tine? nu stiati ca daca nu folosesti prezervativ ramai insarcinata ca aici se scriu tone de mesaje despre subiect.Ai grija ca si numai jucandu-te pe langa vagin cu puta sculata poti ramane insarcinata, of mamica ca mici sunteti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ma fata.erai virgina. da acum te cheama largareta, ca popa. sau poarte rasturnica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bag mana in foc ca n'ai ramashappydeci stai calma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai tepes mai sunt virgina pentru ca el nu mi-a bagat-o ca sa zc asa pe romaneste... daca ma dezvirgina aveam sangerari...deci nu am facut sex cu el...am incercat ceea cei cu totu altceva...NU AM FACUT SEX CU EL...deci mai sunt virgina...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca nu a ejaculat in tine poti sa ramai insarcinata!

| angel_4561 a răspuns:

Indicat este dupa un act sexual baiatul trebuie sa se spele si apoi sa urineze, fiindca noi barbati avem un canal cu 2 functii, prin urinare curatam canalul de sperma, asta o stiu de la un doctor.