| elena_6244 a întrebat:

am si eu o intrebare, dar vreau sa fiti cat de sinceri si fara sarpunsuri rautacioase... Am facut sex cu prietenul meu fara prezervativ, el mi-a spus sa fiu linistita pentru ca nu o sa raman insarcinata. Problema este ca dupa vreo 5-6 min de sex el a ejaculat afara, sa sters dar cu mana. dupa care am continuat sa facem sex, exista vreun risc sa raman insarcinata daca el a ejaculat afara si nu in mine? Va rog sa fiti seriosi si fara raspunsuri urate. Multumesc mult:*:*love struck

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, e foooarte posibil sa fii insarcinata!

Asta e, daca nu te duce capul ala.Tu ai incredere in el, care isi doreste doar placere si nu siguranta ta!?

| MMihai a răspuns:

Da.

| TeoPT a răspuns:

Da, există un risc destul de mare. De ce nu s-a spălat după ejaculare? Spermatozoizii au rămas acolo și au fost introduși în vaginul tău odată cu începerea celui de-al doilea act.
Și ceva mai periculos, lichidul prespermatic conține spermatozoizi, destui cât să te facă mămică. Deci da, foarte probabil să fii însărcinată.

De ce nu folosiți frate prezervative? Dacă vreți să dormiți liniștiți noaptea, ar fi cazul... Așa de scumpe vi se par? Care e problema? straight face

Baftă

| Lacoste a răspuns:

Buna.Da, daca erai in perioada fertila atunci sunt sanse mari.

| ciresicaSiatat a răspuns:

Da exisra dk a ejaculat apoi iar a-ri continuat, exista o posibilitate destul de mare sa fi ramas ink spermatozoizi, ai grija

| Gagikaru a răspuns:

Nuuu dar depinde daca te-a mai atins cu mana acolo s-ar putea sau dupa ce a ejakulat treuia sa mai astepte putin ca totusi mai era ****in ea. oricum nu s eintampla nimic fundaaaaa!

| Radu_2790 a răspuns:

Exista o sansa deoarece baietii mai elimina in timpul actului un lichid ce contine spermatozoizi... Sper sa ma insel...Bafta! si data "aviatoare" protejati`vabig grin

| Adrian1997 a răspuns:

Exista un risc dar mic, nu mare deci nu ti fa grijihappy

| TRN a răspuns:

Ok... nu ai nici un motiv sa ramai insarcinata.winking n-ai cum. daca a ejaculat afarawinking Succes! Bafta!

| Nike20 a răspuns:

Mai bine v-ati proteja...pentru binele vostru...si apoi.mai bine mergea sa se spele bine.si apoi se intorceawinking.era mai bine.nu stiu ce sa zic.nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. daca sa curatat binewinking

| teubemady a răspuns:

Exista un risc mare pentru ca daca s-a sters doar cu mana mai avea sigur... si cea mai mica particula daca i-a ramas poti fi insarcinata.Trebuia sa se spelesad

| elena_6244 explică:

Tin sa mentionez ca ciclu l`am avut acum 4 zile.mai exact s-a terminat sambata.si am citit undeva ca inainte si dupa 10 zile de la cilcu nu ramai insarcinata.e adv? Deci nu am ramas insarcinata?