| Raluu_5695 a întrebat:

Buna TPUlove struck! Am nevoie de ajutorul vostru va rog!puppy dog eyesAm o intrebare... Daca eu inca sunt virgina si inca nu mi-a venit menstruatia(ciclu)deloc si as face sex cu un baiat, la ginecolog ar putea sa afle daca am facut sau nu sex? FUNDAAA:O3love struck!

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Nu credbig grin
aaa
si distractie placuta in "aventura"
cati ani ai?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, La primul contact sexual se ve rupe himenul si oricine poate vedea la o simpla examinare a vulvei.

| ELLSSA a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa, insa esti prea mica pentru asa ceva.Crede-ma!
Te sfatuiesti sa mai copilaresti si sa ai grija de aceasta copilarie.
Copilaria nu se mai intoarce.De sex o sa te saturi.Osa il practici mereu si o sa ai timp si de asa ceva.
Da, la ginecolog se vede ca ai contact sexual.

| NoChanceForUs a răspuns:

Himenul s-ar rupe oricum, menstruatia nu este decat un "semnal" cum ca esti pregatita sa ai un copil.(adica asta ar insemna ca ai putea ramane insarcinata si naste in conditii normale.) Dar daca inca nu ai ajuns acolo, inseamna ca nu ai mai mult de 12-13 ani.Si deja? Daamn.

| NoChanceForUs a răspuns:

O aprob pe @ellsa,nu ar trebui sa te mai duci pe la scoala sa mai citesti ceva, sa te mai joci, sa mai soari o coarda? Dupa 16-17 ani incolo o sa ti se ia si o sa-ti fie dor de vremea asta, dar daca tu vrei sa te lauzi la prietene cu cine o faci, este treaba ta.happyBafta.

| LittleZu a răspuns:

Da, ginecologul poate afla ca tu ai facut sex.Vezi tu, cand vaginul tau are contact cu un organ sexual barbatesc, exista un fel de pielita pana la intrarea in vagin, care daca se rupe nu mai esti virgina, iar ginecologul poate vedea ca acea pielita lipseste.Ciclul nu are legatura cu virginitatea.

| Mihai5656 a răspuns:

Bineinteles ca ar putea.

| andreea_7819 a răspuns:

Si eu am 13 ani si nici mie nu mi-a venit ciclul da am simptome asa ca stay locului fata nu iti pierde copilaria!

| Hollywood a răspuns:

Pentru ce crezi ca e ginecologu?

| c76650531 a răspuns:

Poti sa ai ciclu si tot se vede daca nu ti-a venit ciclu inseamna ca esti minora ai inte 11 si 14 ani esti minora medicul e obligat sa spuna parintilor daca paiatul are mai mult de 16 ani sau e major poate sa fie pus la duba.

| Adela2 a răspuns:

Cu siguranta ca se afla asa ca te'as sfatui sa nu faci asta de ce sa te grabesti mai ales ca banuiesc ca esti mica din moment ce nu ti-a venit inca menstruatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani sex. u esti nebuna?

| viky_2470 a răspuns:

Daca nu mai poti rabda incearca cu morcovu

| Raluu_5695 explică:

Am 13 ani tongue

| DejaVu_6949 a răspuns:

Scuza'ma ca iti zic fato. dar la 13 ani alte fete nu au tupeu macar sa zica ca le place de un baiat. eu zic sa renunti la ideea asta cu sexu pentru ca esti prea mica. traiesteti copilaria ca ai toata viata la dispozitie pentru a face sex si toate cele.

| Allexu a răspuns:

Da,doar la ginecolog se pot afla astfel de lucruri!