| mada1 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai mult pentru fete. cum imi dau seama daca o fata ma place. adica ceva manifestari speciale trebuie sa aveti laughingdau funda pentru cel mai complex raspuns tongue

Răspuns Câştigător
| Alina_4790 a răspuns:

Noi fetele dam mult mai multe semne decat voi baietii.Se uita insistent la tine,cateodata ramane atintita la chipul tau,iti zambeste mereu,te priveste fix in ochi si dupa isi intoarce privirea,se inroseste,se uita in pamant daca e mai timida).Se imbraca mai frumos ca sa-ti atraga atentia, te atinge ca din greseala, isi scapa lucrurile in aproprierea ta ca sa o ajuti sa le stranga si sa-ti atinga mana...mai multe
Succes
Fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| ionela22 a răspuns:

Da in primul rand se citeste in privire,iti cauta privirea,iti zambeste,te priveste cateodata fix,daca e rusinoasa se inroseste,rade la glumele tale,se baga in seama cu tine, iti ea apararea cateodata, te mai tachineaza astea sunt principalele semne. Funda?

| LittleRose a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte.Un exemplu bun ar fi faptul ca daca intri intr-o incapere ea va intra dupa tine, se va aseza la aproximativ o jumatate de metru si iti va urmari fiecare miscare. Daca o vezi enervandu-se atunci cand esti in preajma altor fete atunci acesta este iar alt exemplu concret.In general nu va cauta neaparat sa se bage in seama cu tine ci sa se afle in aproape acelasi loc cu tine. Daca te uiti la ea si isi muta privirea atunci te place dar nu a vrut ca tu sa vezi ca se uita la tine.Si in general va cauta sa atraga atentia, sa vorbeasca mai tare. Sper ca te-am ajutat.Succes :*!

| Sonny a răspuns:

Daca vrei un raspuns cu adevarat complex, trebuia macar sa te obosesti, sa scrii intrebarea, la fel de complexa.
Si acum la subiect, se ia una bucata fata, se rostogoleste pe jos in fata individului in cauza, care se doreste a fi cucerit/impresionat, dupa care se trece la pasul nr. 2, care consta in a performa un dans la bara de fata cu el si cu toti prieteni lui.
Ti-am impartasit si eu din experienta mea de baiat, cum am patit-o eu, pe mine cu manifestarea asta speciala, ma cucerit din prima, dragoste la prima rostogolier.
Bafta.
Sonny

| yasmin1407 a răspuns:

Noi fetele mereu o sa ne fluturam genele cat mai mult, in prezenta baietilor o sa zambim din nou cat mai multlaughing, eu rad mult si ii arat ca am distrez in preajma lui, ca este amuzant, as putea spune ca ma mai uit si fix in ochii lui dar asta pentru o sec, ca ma inrosesc foarte tare.nu sunt multe semne, alte fete o sa te atinga" din greseala" pe mana, umar etc, o sa iti faca complimente( da si noi fetele facem asta)

| IиоcзитKid a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii prost sa nutsi dai seamatongue
iti dai seama prin simplu fapt ca daca o saluti sau ceva ea roseste!
si. evident ca o sa te priveasca si o sa se bage in seama la tine [ ei. nu sin in cazul meu timida] dar. majoritatea asa fac!
depinde de fata!
SUCCES