| Hfjivdubn a întrebat:

Am si eu o întrebare pentru băieți, ce simțiți cand o fata va pune mana pe?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este ca si la tine daca i ti pune mina la vagin te uzi si ai orgasm, el ejaculeaza este simplu deci daca i pui mina pe penis simte placere si el daca i ti pune mina la vagin simte si el si tu placere.

| Emilian65 a răspuns:

O placere deosebita.

| SG1995 a răspuns:

Depinde de ce relație ai cu fata aia, dacă nu e ceva mai mult, simți doar erecție, dorință sexuală, dacă relația e de natură emoțională simți ceva mai profund. Imaginează-ți că îți place fata aia de o vreme, și abia aștepți să se întâmple ceva în direcția ais.

| Hfjivdubn explică (pentru SG1995):

Avem un an împreună

| anonimuIl a răspuns (pentru Hfjivdubn):

La 1 an împreună tu cu el nu o să simtă nimic el.

| Willis a răspuns:

În caz normal, se întărește și se ridică " nivelul politic"
Deci e de bine.

| Danny28 a răspuns:

Nimic

| Angelicc a răspuns:

Acum depinde de persoana, daca esti atins consensual de o persoana mai asa, pentru care nu ai vreun interes anume, ai numai o erectie