| Florin11996 a întrebat:

Am si eu o mica problema, nu stiu sa sarut (sunt baiat) nu prea stiu ce sa fac cu limba, daca vrea cineva sa imi spuna si mie ce trebuie sa fac cu limba cand o sarut? Fara sa faceti misto va rog, ati fost si voi in aceeasi situatie prima data.

9 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Cel mai urât sărut posibil! Eu îl evit că nu-mi place. Și voi vreți să îl învățați!

| 7639781254 a răspuns (pentru Azre):

Sunt perfect de acord cu tine.

| Diana889333 a răspuns (pentru Azre):

Prea bine spus! Ai 10 de la mine

| YangMin a răspuns (pentru Azre):

Sunt de acord cu tine xD

| Azre a răspuns (pentru YangMin):

Mulțumesc, dar așa este, nu e un sărut de toată ziua bună ziua... dacă vrea care să îl facă, să-l facă în dormitor nu pe stradă.

| Cristiann25 a răspuns:

Iti spun eu ceva:NU te lua dupa vreun sfat de pe net, video etc! Sarutul vine de la sine si o sa-mi dai dreptate cand o sa ajungi la acest pas! Funda?

| InTell a răspuns:

Uite aici un site cu "french kiss":
http://www.redfile.ro/......video.html

Şi asta faci şi înăuntru.
Sper să te fi ajutat cu ceva.
Bye! :)

| Nicolae_Laptica_1960 a răspuns:

I-o sugi, si ia la fel ti-o suge

| YPA a răspuns:

Actionezi in functie de ceea ce simti! Sarutul nu este "mecanic", nu este ceva prestabilit, impus dinainte! E o pasiune, nu se poate invata si folosi fara sentimente! Am descopert ca un sarut poate fi diferit, chiar unic. Intr'un fel sarut o fata care imi place, dar care n'o iubesc si altfel o sarut pe cea care o iubesc!