| sokeme a întrebat:

Voi cum va-ti simtit prima data cand ati facut "dragose"? as vrea sa stiu pentru ca sunt destul de curios... nu as vrea sa faceti "misto" sau altfel de chesti din acestea. Multumesc!

3 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Mai intai am invatat sa scriu, apoi restul a venit de la sine.

| Dirbozz a răspuns:

Mam simtit bine.A fost putin dureros, deoarece mi s-a rupt ata, dar am simtit si eu ca sunt in sfarsit iubit.Asta e genul meu, mai cu,, pasiune,, laughing.Dar m-am simtit bine. Faptul ca ii placea si fetei era lucrul care imi dadea satisfactie.

| Angiix3 a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa stii? Simpla curiozitate. happy Am sa iti spun ceva auta o Pa****** prin oras si vezi cum e.