| Dcc a întrebat:

Am si eu o problema, iubesc o fata, dar ea umbla cu altul pe care il iubeste.Doar ca acel baiat se foloseste de ea o minte o injura etc,,, Si ea are ceva sentimente pentru mine dar nu poate sa isi deschida ochi si sa vada ce greseala face,, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ApaMineralaPlata a răspuns:

Buna, eu cred ca ar fi bine sa o lasi impace sa-si dea seama singura ce greseala face ca prietenul ei o minte, o injura etc. Nu-i spune tu ca o sa-i faci rau, poate mai tarziu o sa-ti reproseze ca da ca de aceea s-a despartit de prietenul ei ca tu te-ai bagat si ca totul a fost frumos, ai rabdare intr-un sfarsit o sa-si dea ea seama singura de greseala asta happy. Bafta!

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

N ai ce sa i faci! Ea este attit de insragostit de acel baiat incat orice i ar face ei ea tot pe ea il Vrea Ti o spun din experienta propprie,.Dar intr o zi se va satura...ea de el...dar deocamdata n ai ce face doar atunci cand ea s-a saturat de el. ok?

| neutrino a răspuns:

Sa recapitulam: o fata, in loc sa te iubeasca pe tine, care esti un baiat extraordinar, iubeste o bestie. Privit din afara, fata e o prostuta. Pe ea o doresti tu?

| Dcc explică (pentru neutrino):

Da stiu ca e cam prostuta, dar pe ea o vreau.